Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagram fiókom biztonsági...

Andreamária kérdése:

Az Instagram fiókom biztonsági kódot kér, ami kb. két hete nem érkezik meg, hiába kérek újat. Tudok valami tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik napról a másikra nem engedett bejelentkezni. Illetve bejelentkezni be enged, ugyanis ha böngészőben próbálok belépni, akkor kapom az emailt, hogy új helyről történt bejelentkezés. De nem enged tovább, egy hatjegyű biztonsági kódot kér, ami nem érkezik meg. Az email cím helyes, facebookommal nem volt összekötve és a telefonszámom sem volt hozzárendelve, így az SMS sem opció. Valakinek ötlet, tapasztalat, esetleg hova fordulhatnék? Előre is köszi

2021. febr. 4. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy egyszerűen nem jön meg, vagy épp szimplán nem fogadja el a kódot. Nekem kb 10-15 próbálkozás után jött össze
2021. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már rengetegszer próbálkoztam a két hét alatt, remélem egyszer megjön a kód..
2021. febr. 6. 15:34
 3/4 anonim válasza:
Nekem telefonszám is megvan adva. Elküldi az smst de utána ugyanez van nekem is. Azóta sikerült már?
2021. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, azóta sem. Minden nap megpróbálom, de azóta sem küldött egy biztonsági kódot sem.....
2021. febr. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!