Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok bejelentkezni az...

Nem tudok bejelentkezni az instagramomba, ezt gyanús bejelentkezésnek észleli és a biztonsági kódot küld viszont nem az én email címemre. Így már pár hete nem tudom használni a fiókom. Tudnátok tanácsolni valamilyen megoldást a problémára?

Figyelt kérdés
instagram,bbejelentkezés
2018. márc. 16. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Arra az e-mail címre küldi, amelyik a regisztrációnál be volt állítva, vagy amelyiket megadták neki a belépés után.


Amennyiben nem te kapod meg a biztonsági kódot, akkor több lehetőség van:

1.: nem te vagy a fiók tulajdonosa.

2.: Nem a megszokott gépről akarsz belépni, a biztonság érdekében a regisztrált e-mail címre küldi a kódot. Mivel ez nem neked jön, akkor vagy az első pont az igaz, vagy egy régebbi fiókot használtál, ami azóta megszűnt.

3.: A tulajdonos te vagy, de megszerezték a felhasználói nevedet/jelszavadat és kitiltottak a fiókodból, megváltoztatva az e-mail címet.


Mindhárom esetben nehéz a fiókot megszerezni/visszaszerezni...


Egy lehetőséged van: az instagram adminjaival kell felvenned a kapcsolatot, és ott hitelt érdemlően bizonyítanod kell, hogy te vagy a fiók tulajdonosa. Ez sokszor nagyon nehéz, mert rengeteg adatot kérhetnek tőled, olyanokat is, amit már hónapokkal/évekkel ezelőtt elfelejtettél.....


Ha tényleg a tiéd, akkor mindent bele, csak ezt tudom mondani ( de szerintem inkább csinálj egy új fiókot ).

2018. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!