Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami alkalmazás, program...

Van valami alkalmazás, program, bármi amivel be lehet mérni, hol van a közelben ingyenes Wifi hálózat?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne, ha lenne ilyen, máshogy nem tudok netezni most, messze kell mennem.

2021. febr. 10. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Kb az összes wifiképes eszköznek saját beépített funkciója van erre.
2021. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Kb az összes wifiképes eszköznek saját beépített funkciója van erre."


Köszi,de természetesen én nem erre gondoltam, hogy 5 méteres körzetemben megmutatja, hol van wifi, hanem értelemszerűen távolabbi netpontok bemérésére, akár pár kilométeres körzeten belül.

2021. febr. 10. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nincs mivel a világon nem létezik olyan program ami a hardver adottságait képes túllépni.
2021. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

#2

Egy délutáni 1órás kocogás alatt feltérképezed magadnak a környéked. Jót tesz.

Telefonra "wifi analizer" ami a free (kódolatlan) hálózatokat * al jelöli. Kocogáskor egyik szemed a járdán, másik a telefonon.. :)

2021. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Wifi Anallizer az Applikáció?
2021. febr. 11. 13:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az appot, van több wifi Analizer is,nem tudom, hogy a legjobbat töltöttem le, azt amit kell.
2021. febr. 11. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínű bármelyik jó, én pl ezt használom [link]
2021. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi eddig másikat próbáltam, az tényleg csak elemzi a wifi hálózatokat, de nem mutatja meg hol vannak😕🤨
2021. febr. 12. 14:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Ennél hogy lehet beállítani hogy kocogáskor mérje be a wifi hálózatokat?
2021. febr. 12. 14:23
 10/10 A kérdező kommentje:

"Nincs mivel a világon nem létezik olyan program ami a hardver adottságait képes túllépni."


Nekem volt, hogy megmutatta miután sétáltam valamerre utána a térkép automatikusan, hogy ott hol van wifi a környéken...csak nem tudom, hogy csináltam.

2021. febr. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!