Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook-omat,...

Feltörték a facebook-omat, utána feljelentettek, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Néhány napja fel lett törve a facebook-om. Nem tett semmit az "illető", nem láttam semmi változást, üzenetet se küldött,de a jelszavamat módosította. Legalábbis ekkor még azt hittem. Nagynehezen megváltoztattam a jelszavamat, azóta nem volt kéretlen behatoló. Ma meg hív a rendőrség, hogy zaklatás miatt feljelentettek. A zaklatás mondanom sem kell, akkor történt, amikor valaki inkognitóba volt a profilomban. Mit tudok ilyenkor tenni? Feketén-fehéren ott a nyoma,hogy ebben az időben, valaki használta az accountomat. El tudják kapni ezt az embert, vagy esélytelen? Gondolom engem csak nem büntetnek meg...
2021. febr. 10. 23:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
1o-es. Már szinte biztos vagyok benne, hogy nem a rendőrség volt. A rendőrség, ha hív is, kizárólag rejtett számról. Itt ki volt írva a szám. Nem gondolom, hogy pénzt akarnának leakasztani rólam, szerintem szimplán csak való rosszakarom próbál megijeszteni.
2021. febr. 11. 07:29
 12/12 anonim ***** válasza:

1o-es. Már szinte biztos vagyok benne, hogy nem a rendőrség volt. A rendőrség, ha hív is, kizárólag rejtett számról. Itt ki volt írva a szám. Nem gondolom, hogy pénzt akarnának leakasztani rólam, szerintem szimplán csak való rosszakarom próbál megijeszteni.

HIHI

2021. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!