Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (nemes ügy) Sablon vízjelet...

(nemes ügy) Sablon vízjelet készíteni és ráilleszteni a kifotózott képekre?

Figyelt kérdés

Van ötletetek ahhoz, hogy a hozzászólávban mellékelt képen bejelölt részeket // vízjel sablont // (minden ami nem fehér) hogyan lehet ráilleszteni a képekre akár a wordpress segítségével (tehát ha fel van töltve egy kép, akkor automatikusan ráégeti) vagy akár valamilyen mobilos app segítségével?


A történet a következő: Egy kedves pedagógus barátom szeretne wordpress alapon gyerekeknek szóló játékos, tanulós oldalt készíteni.


Az volna ebben a különösen jó, hogy különböző rejtvényeket, feladatokat küldene ki a gyerekek számára képként, amivel fejleszteni lehet sokak készségeit. Az elképzelés az, hogy vízjelet tesz ezekre a képekre, és úgy tölti fel. Viszont nem egyszerű szöveges vízjelre volna szükség, hanem például egy png képre ami átlátszó azon a részen amiben lesz a rejtvény, és azon a két részen amit pirossal jelöltem be (+ raktam két figurát) volna a weboldalra hivatkozás, ha úgy tetszik a saját “brandje”


Ő nagyon sokszor telefonról töltené fel a képeket (illetve van hogy ott készíti) , így a legkézenfekvőbb az volna, ha a telefonra volna valamilyen app ami gyorsan és egyszerűen ráilleszti a vízjeles sablont, majd elmenti, és azt tölti fel, vagy a fenti módszerrel a wordpressen belül tenné meg egy plugin, tehát ellátná vízjellel.


Én legegyszerűbben az appot tartom, hogy hátha van olyan ami tudja ezt a funkciót (tehát hogy el lehet menteni a sablonokat és nem csak szöveges vízjeleket) és az sem baj ha fizetni kell érte, csak sajnos nem találtam ilyet. Ha valaki tud, akkor kérem jelezze.


Azért is írtam ide be, mert wordpress weboldal lesz, lehet hogy van valakinek más ötlete amire én nem gondoltam, és megoldást tud rá.


Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét előre is!



#Wordpress #sablon #vízjel készítés #sablon ráillesztés képre #képernyőre sablon igazítás #brand rakás képekre
2021. febr. 12. 06:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt a kép: :) [link]


Köszönöm előre is mindenkinek!

2021. febr. 12. 06:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt találtam hátha segít elindulni

[link]

2021. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!