Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet valakinek az...

Hogyan lehet valakinek az ip-jét lekérni? Hogy tudjam hogy hol lakik?

Figyelt kérdés
Na az van hogy valaki feltörte az accomat(Gajin(steam)) és kaptam egy emailt benne az illető ip-jével... Az lenne a kérdésem hogy hogyan kell megnézni/ha valaki segítene benne kkor azt is megköszönném!

2021. febr. 13. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Megnézheted ugyan, de semmilyen konkrét és biztos információt nem tudsz meg belőle. Az IP-lokáció csupán becslés, több tíz kilométereket is tévedhet a lokátor aszerint, hogy meddig tudja visszakövetni a forgalmat. Lehet csak egy nagyobb szolgáltatói alközpontig.

[link]

[link]


Sokra nem fogsz az információval menni, és semmilyen más személyes adat nem következik belőle. Nem fogja utcára, házra, akár városra pontosan sem megmutatni hogy honnan származik az IP. Azt pedig garantáltan nem, hogy kié.

2021. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
2021. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Minden esetre jelszót változtattam mindenhol szóval remélem nem csinál ilyet senki mással.
2021. febr. 13. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
10 km? 100! Engem simán szokott Békéscsabára rakni, ami kb 100 km innen.
2021. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató elosztóközpontjának az ip-jét adja meg, ami lehet tényleg nagyobb városokban is, pontos címet sehogy nem fogsz tudni meghatározni. Vagyis, de ha a szolgáltató hálózatát feltöröd és kideríted, hogy honnan fizetnek elő arra az internetre.

+ ha vpn-ezel akkor a világ bármely pontjára kaphatsz ip címet.

2021. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!