Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűntek el ezek a dolgok...

Miért tűntek el ezek a dolgok a laptopom kijelzőjéről?

Figyelt kérdés
A laptopom Lenovo ideapad L340, op. rendszer windows 10 pro. Amikor a funkcio billentyukkel hangoltam fel vagy le, vagy a kijelző fényerejét állítottam, akkor megjelent egy olyan kis csúszka a sarokban ami mutatta, hogy menyire állítom a fényerőt, vagy a hangerőt. Az most eltűnt. Se a fényerőt, sem a hangerőt nem mutatja többé. Hogyan lehet, hogy megit előjöjjön a cuccos? Ilyen nincs: [link]

2021. febr. 15. 12:41
 1/3 anonim válasza:
34%
Kéne, hogy legyen egy olyan billentyűd hogy "Fn"általában a bal alsó sarokban van. Tartsd lenyomva és nyomd meg 1x az ESC -t.
2021. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem oldotta meg a problémát :/
2021. febr. 15. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült! Itt van a megoldás, hátha valaki ugyanebbe a problémába ütközik: [link]


Eszközkezelőt megnyitod, majd rákattintasz a hangra, szerre tiltod az egészet, majd utána engedélyezed. Ha a listában van más virtuális, hangkártya, azt töröld. Mert a problémát a hangkártyában történt változás okozza. Ezért kell tiltani, majd újra engedélyezni (én eltávolítottam amelyik nem kellett).

[link]

[link]

2021. febr. 16. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!