Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha ezt csinálták...

Mit tegyek ha ezt csinálták az instagram fiókommal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagy social media függő, így az instagramot is elég ritkán használom és akkor is csak a barátaimmal beszélgetek,kevés dolgot követek.

Egyik napról a másikra megváltozott a nevem, az emailcím amihez a fiókom kapcsolva van egy usa cím lett és minden órában bejelentkeznek "más eszközről Moszkvából", továbbá "bekövettem" 3000embert ezek arra adnak következtetést, hogy bot áldozata lettem, ami kicsit jobb mintha személyes támadás lenne.

Az instagramom a facebookomhoz volt kapcsolva ami aggodalomra adott okot, mivel a messengert sokkal többet használom a hétköznapokba, de ezt a köteléket sikerült megszakítani. Így hogy ez megszakadt viszont mostmár be se tudok jelentkezni mert nemtudom, hogy mi a jelszó az emailhez ami nem az enyém.

Bármilyen segítséget meghallgatok, köszönöm hogy elolvastad!



#hacker #feltörés #Instagram #Feltörtékazinstámatmintazakcióstyúktojást
2021. febr. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj az üzemeltetőnek, hogy állítsa vissza. Írd le nekik is, hogy mi történt. Ennél szerintem többet nem tehetsz.
2021. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy tudok írni nekik? A neten csak azt találtam hogy az appon belül van egy "reporting feature", de mivel nemtudok belépni így ezt nem tudom használni.
2021. febr. 21. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel én nem használok instagramot, ezért ezt nem tudom. De ha jól tudom, akkor ez is a facebook-hoz tartozik.
2021. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!