Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért éri meg valakinek a "jó...

Miért éri meg valakinek a "jó reggelt legyen szép napod" és hasonló feliratú képeket gyártani virágos háttérrel, amit aztán a nyugdíjas facebookozók oszthatnak minden nap?

Figyelt kérdés

Millió ilyen terjeng a neten és osztogatják a nyugdíjasok.

Valóban érdekel miért éri meg valakiknek ezeket legyártani photoshopal?

Ennyire unatkozik, vagy tényleg kap valami jutalékot a megosztások után? (ezt kétlem).



2021. febr. 18. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hobbi, önkifejezés, stb.
2021. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Tudod, van, aki - veled ellentétben - nem mindenhol a gyűlölködést keresi. Lehet, hogy számodra ez felfoghatatlan, de van, akinek örömet tud okozni az, ha másnak szerezhet pár kellemes pillanatot.
2021. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Sok volt a Facebook mára neked is. Egyben nem túl nehéz csinál is, de több éve van internet, szóval van raktáron is. Én inkább a látványosan pixeleset vagy az alkotó nevét elhagyják furcsálom. Kapjon credit-et érte legalább.
2021. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. nem tudom, hogy jösz ahhoz, hogy minősítesz engem ilyen módon, hogy én biztos csak a gyűlölködést keresem.

Ez nincs így, pusztán nem látok rációt abban, hogy valaki lop netről egy képet amire rátesz egy feliratot és útjára engedi.

2021. febr. 18. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Bárcsak ilyenek terjednének egyedül a nyugdíjasok között. Sajnos a különböző, ártó szándékkal létrehozott kamucikkeket és álhíreket is előszeretettel osztogatják miután elhitték.
2021. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Képeslapokra emlékeztet ezzek, azokat is megcsinálta valaki és megvették. Én eltudom képzelni, hogy valaki feltölti, hátha a Pempershöz hasonló cég vagy valami illatos spré cég innen gyűjti photoshoposokat.


Most már egyre több van, ami bérmentve meglehet szerezni. Nem kell feladni postán se. Régebben kevesebb fényképet készítentek pláne, ha filmes képek. Amint internet és mobilok aranykorába lépett képek, mindenhol piszok könnyü lett csinálni méghozzá kapott szleng szót is. Ennek egyáltalán van neve öregek között ilyen spéci szó is talán?

2021. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
cross site scripting támadásokhoz használják ezeket a fotókat , ez egy html beágyazott kártékony kód amivel távoli kódfuttatás lehetséges.mamikák küldik aki rákattint máris ugrik a nyugdíj :)
2021. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mindenben ráció. Ha örömöt okoz. Van aki imádja Győzikét...
2021. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most hogy működik itt a jó válaszokat kell lepontozni ?
2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!