Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire gáz, ha úgy használom...

Mennyire gáz, ha úgy használom a laptopot, hogy telefonról osztom meg a netet, mert nincs netkábelem?

Figyelt kérdés
Tegnap kiröhögtek, hogy nincs netkábelem, ezért telefonon hotspottal osztom meg a netet.
2021. febr. 21. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez egyáltalán nem probléma.

Én a kollégiumban, vagy még sok más helyen szoktam ilyet csinálni, ahol nincs WiFi kapcsolat.

Azért van ez a lehetőség, hogy az emberek éljenek vele.

2021. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, egyszer-kétszer itthon is csináltam ilyet, mert gondok voltak az internet szolgáltatással, és be kellett jelentkeznem az online órámra.

Ha van elegendő mobilinterneted, és bírja a telefonod, akkor hajrá!

Aki meg kiröhög téged ezért, annak szerintem az IQ szintje valahol a béka feneke alatt van elrejtve nagyon méjen.

2021. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az USB-s internetmegosztást javasolnám, stabilabb lesz.

De miért röhögne ki téged ezért bárki?

2021. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az iskolában 4 éven keresztül ezt csináltuk az osztály laptoppal. A sulis wi-fi nem ért el hozzánk rendesen.
2021. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de kinek mi köze hozzá?
2021. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KmsRys ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz! Akik ilyenen röhögnek, azoknak valami komoly baj lehet az agyával... Én például a suliban csináltam ugyanilyet, amikor javították a netet, de wifi viszont volt, és az egész osztály ezt csinálta utána, mert a többieknek is tetszett ez a módszer. Szerintem semmi nevetni való nincs rajta, pont, hogy dicséretes, ha valaki ilyen jó problémamegoldó.
2021. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem, csak kíváncsi voltam, hogy jogosan röhögtek-e. De mindegy, mert nekik nem volt netük, nekem meg volt :))
2021. febr. 21. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát be van kötve hozzád a gigabites (1000/500) optikai ftth, de a laptopod nem éri el a szolgáltatós box wifijét (túl sok szoba van a 500nm es házban) ezért inkább a telefonod "wifi-híd" szolgáltatásával ripítálod neki a wifi netet..? 8()
2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kb.
2021. febr. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!