Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok olcsón új pc játékok...

Hol tudok olcsón új pc játékokat venni? instant gaminggel tapasztalat?

Figyelt kérdés
Dragon Age: Inquisition GOTY Editiont akarom megvenni de originen 40 euró ami botrányos egy 7 éves játékért viszont az instant gaming oldalon 11 euróért megvehető, de nem tudom mennyire megbízható

2021. febr. 27. 06:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Eneba. Én itt szoktam venni játékokat. Megbízható, meg fizethetők sokkal jobban a játékok. Ami azt illeti az általad választott játék, itt is 11 euró, de én tudom hogy az Eneba biztonságos. Remélem hasznos választ tudtam adni számodra
2021. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:
én cdkeys-en vásároltam már többször, mindig gyorsan megkaptam a kódot ami működött is, tudom ajánlani az oldalt, bár itt sajna kicsit drágább 17 euró
2021. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Azóta rengeteg helyen olvastam, hogy az instang gaming megbízható, de semmiképp sem merem megadni a bankkártyám adatait ilyen helyen ezért paypallal akartam ott fizetni, valamiért nem sikerült.

Kipróbáltam ezt az Enebát, első próbára ott is hibát írt ki de másodszorra már sikerült és meg is kaptam a kulcsot, most töltöm le a játékot.

Köszi!

2021. márc. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!