Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol van lehetőségem számítógép...

Hol van lehetőségem számítógépet használni?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy mostmár minden onlájn van.

Azonban nekem a laptopom valami miatt botrányosan rossz, nem tud folyamatosan csatlakozni az internethez, kb minden 5-10 másodpercben megakad néhány másodpercre. Így onlájn előadás, videó chat vagy ilyesmik lehetetlenek. Még egy szimpla ötperces kérdőív kitöltése is legalább fél óráig eltart.


A telefonomról meg hiába jó a net, de arról nem lehet normálisan tanulni. Vagy mondjuk szakdogát írni.


Emiatt már hónapok óta nem tudok részt venni az órákon. Egy csomó tantárgyon meg is buktam, mivel nem tudtam informatikai okok miatt onlájn vizsgázni, élőben meg ugye tilos. Így csúszni is fogok egy szemesztert.


De hogyan tudnék valahova beülni és használni az ottani gépet?

Lehet ilyet egyáltalán vagy a koronahisztéria miatt ez is tiltva van?

Ha nem térünk hamarosan vissza az élő órákra, akkor sajnos kénytelen leszek otthagyni az egyetemet, mert így semmi értelme.


Valaki tud segíteni ebben?



#informatika #Akadozó kapcsolat #Gyalázatos technika #Koronahisztéria #Okádék kapcsolódás
2021. febr. 28. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Az meg eszedbe se jusson, hogy elvidd szervizbe ami van, vagy vegyél egy újat magadnak...
2021. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mondás úgy tartja, szegény ember vízzel főz


[link]

2021. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert nem akarok több százezret megint kiadni (nem is nagyon engedhetném meg).


A szervízben két dolog történhet:

- Húú, ez rossz. Vegyél újat! (= fizess sok pénzt)

- Hűha! Itt komoly baj van! Újra kell telepíteni-szerelni-installálni mindent! Most akciósan nyolcvanezerért megcsináljuk neked! (= fizess sok pénzt). Miközben lehet, hogy pár kattintással meg tudnák oldani a problémát.

Mert Magyarországon minden csak a pénzről szól. Itt mindig csak egyetlenegy egy dolog számít: "be legyen fizetve sok pénz"


Amikor megtört néhány milliméteren a laptoptöltőm, akkor elvittem egy magyarországi szervizbe és azt mondták, hogy ez kész, ez tönkre ment, vennem kell újat. Tízezer forintért ott helyben náluk.

Amikor elvittem egy júgó szervízbe, ott megnézték, pár perc alatt kijavították és néhány száz forintba került.


Szóval ennyit a magyarországi szervizekről.

2021. febr. 28. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

"Szóval ennyit a magyarországi szervizekről."


Kíváncsi lennék, miből gondoltad, hogy a márkaszerviz majd taknyol valamit neked, mint Forrasztós Feri a piac sarkában...


Ha nincs eszköz, akkor így jártál.

2021. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem is kell több százezret gépre költeni.


EZ pl. tökéletesen megfelel arra hogy online legyél: [link]

2021. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarsz egy normális gépet, akkor tanulj pincérnek. Akkor csak normális cipőket kell vásárolnod rendszeresen.
2021. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Wifi helyett használj kábelt..!
2021. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a wifi nem jó, akkor vegyél egy usb wifi stick-et. Pár ezer ft. Én is ilyet használok asztali géppel. Hibátlan
2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!