Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi 1000 probléma?

Digi 1000 probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 2 hete hogy a digi 1000-es netem ami eddig tokeletesen mukodott, neha lekorlatozza magat digi 100ra... vagyis a speedtest alapjan eddig 900mb/s volt a toltes, de 2 hete neha neha lemegy 99mb/s-re, ilyenkor kikapcsolom a foroutert es varok 1 percet majd visszakapcsolom, olyankor megjavul, de ma egesz nap ugyan ugy 99mb/s-el megy, es nem segit az ujrainditas.. a digi ugyfelszolgalatot pedig nem erem el mar tobb napja. Masnak is van ilyen problemaja?


2021. márc. 1. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kábel rendben van? Gyanús, hogy egy ér kontaktos.
2021. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat a kutya 3 hete szetragta a kabelt, de megcsinaltam es mukodott azota :D de ha az lenne a problema akkor nem az lenne hogy egyaltalan nincs net?
2021. márc. 1. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. A kábelben 8 ér van, ha ebből legalább 4 jó, lesz net, de csak 100-as. 1000 csak akkor lesz, ha mindegyik jó.
2021. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom a segitseget, hat akkor uj kabelt kell vennem
2021. márc. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!