Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket is szoktak random...

Titeket is szoktak random emberek bejelölni Facebookon aztán meg rátok írni olyan üggyel ami miatt tiltjátok őket vagy simán nem jelölitek vissza az illetőt? Olyan volt hogy visszajelöltetek egy teljesen ismeretlen személyt és baj lett belőle?

Figyelt kérdés
Engem mostanában jelölgetnek random profilkép nélküli emberek és én párat vissza jelöltem mert gyűjtöm az ismerősöket...Ugye nem lesz bajom belőle hogy vissza igazolom őket? Nem tudnak semmit csinálni akkor ha nem írok meg magamról nekik semmit, így nem lesz baj igaz??

#Facebook #jelölés #ismeretlen profilkép nélküli ember
2021. márc. 2. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen baj lenne?
2021. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Feltörik a Facebookomat! Tavaly már sikerült valakinek... de szerencsére vissza tudtam állítani!
2021. márc. 2. 07:57
 3/9 anonim ***** válasza:
És a visszajelölésnek mi köze van a feltöréshez?
2021. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly 3 hónap alatt lett a 80 ismerősömől 700, és lehet nem is törték fel csak a hirtelen ismerősök növelése miatt a Facebook letiltott, utánna olvastam az előbb azért tudom.
2021. márc. 2. 08:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek igazolsz vissza egyáltalán ismeretlen embereket?
2021. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert ezt érzem jónak!!! de csak azokat jelölöm vissza akik szimpatikusak, ugy vagyok vele ha ismerem de nem szimpatikus küldhet felőlem 5 ször is jelölést akkor sem jelölöm vissza hiába ismerem ténylegesen! Ugyse fogok vele

facen beszélgetni, ha élőben se akarok vele.

2021. márc. 2. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell full idegeneket visszajelölni csak,mert "szimpik" és akkor nem lesz semmi problémád.

Tudod,aki k*rvának áll ne féljen,hogy....

2021. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol mert visszajelolsz ismerősöket nem fogják tudni a facebookodat feltörni.
2021. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Farkakat is küldenek?
2021. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!