Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van erre valahol lehetőség?

Van erre valahol lehetőség?

Figyelt kérdés

Van esetleg olyan honlap, vagy alkalmazás, vagy valami, ahol úgy lehet letiltani e-mail címet, hogy nem kell hozzá bejelentkeznem az e-mailembe?

Ahova csak beírhatom, hogy x címre y címről ne érkezhessenek levelek, de úgy, hogy nem a fiókomban kell beállítani.

Esetleg ha valamely címről még nem kaptam e-mailt, de mondjuk ismerem az illetőt, tudom, hogy mi a címe, de nem vagyok rá kíváncsi és meg akarom előzni, hogy írjon nekem, akkor azt is le lehet tiltani? Például beírni valahova az adott címet, anélkül, hogy kaptam volna tőle e-mailt?



2021. márc. 2. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Levelezőrendszeredben
2021. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyen nincs!

belépsz a fiókodba és azon belül tudod megcsinálni a tiltásokat.

2021. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gmailban létre tudsz hozni szűrőt, ahol meghatározhatod, hogy mely levelekkel mi történjen. És nem, nincs olyan "honlap, vagy alkalmazás, vagy valami", ahová te bírod, hogy én ne kaphassak levelet az Évikétől.
2021. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs, miért nem akarsz bejentkezni? Ha nem jelentkezel be, akkor meg nem mindegy? Vagy pop3/imap? Akkor tiltsd a programban
2021. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyedi (pl. Gmail) címek esetén arra van lehetőség, amit előttem írtak: szűrővel megoldható.

Amire gondolsz, azt központi levelezőszervereknél lehet megcsinálni, ha az adott levelezőszerver bizonyos címekre továbbít levelet és ott megmondani neki hogy "x címről érkezőt y címre ne továbbítsa).

2021. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha levelezőklienst használsz, annak is megadhatod, hogy bizonyos feladótól származó levelet automatikusan irányítson a kukába.
2021. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!