Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Igazából röviden annyi, hogy van egy nagyon szigorú tanárom gimibe, és ugye most online oktatás van. A dolgozatokat Blank Quizen irjuk, ahol ugye úgy kell regisztrálni magunkat a dogához,hogy beirjuk a weblapba az emailünket, amit át dob neki. Nos, hogyha valaki le adja, elküld a webet ugye készen kidolgozva, rámegy a küldés gombra akkor ki irja hogy mi volt a helyes válasz és jól csináltam e. Én elsőre egy kamu fiokrol , tök random emaillel jelentkeztem be,ami szinte nem is létezik. És ugye ki adta nekem a megoldásokat , majd én rendes emailomrol le írtam az oldalra megoldottan. Nem csináltam tökéletesnek direkt. Másnap a tanár órán mondta hogy nem tudja ki ez, de megfogja tudni, és ha fizetni is kellesz érte,akkor is megtudja. Egyébként igaz, tényleg fizetne. Emlegette a fiát hogy Pesten valami infó szakot végzett , de utána néztem radiologiaval foglalkozik, legalábbis az egyik. Mondta a tanár, hogyha neki Ip címig kell mennie akkor elfog menni, de igazgatóit irat be nekünk. Vpn nem volt nekem bekapcsolva géprol, ahol a kamu fiokossal néztem meg a válaszokat. Telefonrol csináltam rendesen, saját fiokrol. Hacker barátaim mondjak h esélytelen lenyomozniuk, én is utána néztem az ipmnek és mas várost ír ki, de nem vpnest. Mondta a tanár , hogy még be lehet neki vallani, akkor kettőnk között elintézzük, de ha nem mondjuk el neki kivolt külsős emberhez fordul. Nem tudom, megérné elmondani? Bocsi ha hosszu lett , sürgős.

#VPN #milennejo
2021. márc. 3. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne vállald be, nem fogják tudni rád fogni.

Nyilván VPN-el jobb lett volna, de egy dolgozat miatt nem fog egy szolgáltató sem IP címeket kiadni.

2021. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg onnan tudhatja meg, ha a kamu és a valódi IP címed ugyan az volt, akkor össze tudja hasonlítani. Már ha saját szerveren működik a dolog. Ha ez valami szolgáltatás, akkor esélytelen.
2021. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerinted a router ipt nézi, vagy a telefon/gép ipjet?
2021. márc. 3. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
A routerét, a telefon / gépével nem sokra megy, ha nem helyi hálózaton van.
2021. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A helyi hálózat az ugye a kávézó meg ilyesmi nem? Azt mondod esélytelen teljesen egy profi számára is?
2021. márc. 3. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha le tudja kérdezni az ip címeket, akkor nem kell lenyomoznia, csak a kamu és a saját email címes küldést kell összehasonlítania.
2021. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ffu,, nagyon remélem h telóról be volt kapcsolva a Cyber vpn, van néha hogy kikapcsol.
2021. márc. 3. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha totál védelem nélkül csináltad akkor se jön rá ki volt.IP címet csak bűncselekmény esetén adnak ki a szolgáltatók.Ez pedig nem az.Még ha feljelent se adják ki neki (mivel ez nem bűncselekmény,nem okoztál vele anyagi kárt,stb...).
2021. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es sehogysem tudja egy hacker megnézni a beküldött lapnak az Ip címet ? Aki beküldte
2021. márc. 5. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!