Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogyha g2a-n vettem egy cd kulcsot, de nem néztem hol lehet aktiválni, és írtam az eladónak.. a g2a azt írta vissza, hogy " nem adjuk vissza a pénzt, mert láttad a kulcsot" amikor véletlenül kínai cd kulcsos pubgt vettem akkor vissza utalták.. de az asia cd kulcsnál nem utalták vissza.. ilyenkor mit tehetek? Sokan mondták, hogy menjek a rendőrségre..
2018. jan. 9. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Rendőrségre menni egy olyan oldalon való vásárlás miatt, ahol lopott kulcsokat árulnak nagyrészt, és a kínai eladókkal amúgy se tud mit kezdeni a magyar rendőrség? Max. kinevetnek, pár ezer forintért nem fognak kutakodni senki után.

Amúgy se, mert 100%, hogy a szerződési feltételekben áll, hogy azért senki nem vállal felelősséget, ha véletlenül rossz kulcsot veszel. Ott van feketén-fehéren leírva, hogy milyen platformon lehet aktiválni, milyen játék... innentől kezdve már a te hibád, senki nem köteles visszafizetni ezt a pénzt. Ennyi, semmit nem tehetsz, veszel egy újat.

2018. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na gondolom nem kapcsoltad be a G2A shildet ez plussz 320 forint és bármilyen esetben visszaadják neked a pénzed.Egyébként meg kellet volna nézned hogy kitől veszed mert nem olyanoktól kell megvenni akiknek csak 10 20 30 eladásuk van mert ők adják a legolcsóbban de náluk nagyon valószínü hogy átbsznak és az pedig nem jó.Olyan tól kell megvenni akinek 3000eladása van legálább és 5 csillagot kapott.Amúgy nem rég vettem én is ott és nekem ment és olyat vegyél ami után oda van irva hogy GLOBAL .
2018. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megspóroltad a védelmet, azzal lemondtál a refund lehetőségéről is. Itt véget is ér a történet, legközelebb vagy nézd meg jól mit veszel, vagy ne az +1 eurót akard megspórolni a vásárláson ahol eleve csalsz mert a 27% áfát sem vállalod be és azt kamuzod hogy nem vagy magyar.
2018. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Ennek semmi köze a G2A Shieldhez, mert az eladó helyesen járt el, csak a kérdező vett rossz terméket, ebben az esetben tök mindegy, hogy volt G2A Shieldje vagy sem.


[link]

[link]

[link]


Könnyen visszaigényelheted a pénzt, ha még nem láttad a kulcsot. De mivel már láttad, így max 1 esélyed maradt, hogy írsz egy support ticketet, és vagy tudnak vele mit kezdeni, vagy nem.

Persze ha van G2A Shielded, akkor gyorsabban fognak válaszolni, de ez már mellékes.

2018. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha látta a kulcsot és mégis visszaadják a pénzt, az lényegében egy olyan kiskapu amit tömegesen ki lehetne használni. A rendszer nem fogja és nem is tudja ellenőrizni hogy felhasználtad-e a kulcsot. Ha megnézted akkor azt feltételezi hogy igen, így nincs refund. Különben korlátlanul vehetnél bármilyen kulcsot amit megnézel, aktiválod majd visszakéred a pénzed hogy mégsem működött.
2018. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!