Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A TP LINK-nél megjelent egy...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A TP LINK-nél megjelent egy sárga felkiáltójel és azt az üzenetet írja ki, hogy titkosítatlan a TP LINK, pedig van jelszava, amelyet régebben megadtunk, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Beírtam a TP LINK- elérhetőségének a kódját, de nem tanultam angolt. Én az a generáció vagyok, akik az orosz nyelvet tanulták még a szakközépben.


Sürgős segítséget kérek, hogy megtudhassam hogyan tudnék erős jelszót adni a Router-nek.

Köszönöm szépen!



2021. márc. 6. 07:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen egy úgy írd le a lépéseket, hogy könnyű legyen megtalálnom a megoldást.

A gépet most kikapcsolom, mert nem tudom, hogy más valaki esetleg feltörhette-e a jelszavamat.

Para.... :(

2021. márc. 6. 07:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link] vagy [link] oldalt megnyitva, felhasználónév és a jelszó is “admin” és belépsz a felületre. bal oldali menü panelen kattints a Kezelés -> Beléptetés ellenőrzése -> Jelszó elemre, majd írd be a régi és az új jelszót is.


jelszó: [link]

2021. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 jelszót kell megváltoztatnod. A router admin jelszót amivel belépsz a kezelőfelületre, és a wifi jelszót. A másodikat a routeren és a számítógépeden is meg kell változtatnod. [link]
2021. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Ennek a kódoknak a beírását követően, nekem Angol nyelvű oldal jött be.

Ezért nem tudtam továbblépni, mert a "Password"-dot nem tudtam hol keressem ki.

2021. márc. 6. 12:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden jelszavam a géphez, generátor által generált erős jelszó. Ezekre a vizsgálat után mindig azt a jelzést kapom, hogy egyik sem került illetéktelenek kezébe.
2021. márc. 6. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat! :)
2021. márc. 6. 13:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy nagy LIKE!

Sikerült mindkét jelszót megváltoztatni! :)

Köszönöm! Tisztelettel!

2021. márc. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!