Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az email-em a @ előtt...

Nanamiii kérdése:

Ha az email-em a @ előtt helyes viszont a @gmail -t rosszul írtam, miért fogadta el az Instagram?

Figyelt kérdés

Gmali -t írtam. Átmenetileg zárolva van és nem eneged tovább a bejelentkezéstől. Viszont azt sem értem, hogyan fogadhatta el így... És a biztonsági kódot az email-re küldené, ami megvan adva. Viszont két betű el van írva... Mondjak le teljesen az Instagram fiókomról és hagyjam? Vagy valakinek van valami ötlete mit tehetnék?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 10. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ellenőrzés, bármilyen beírt adatot elfogad, hiszen millió e-mail szolgáltató van. Ha rosszat vagy nem a sajátodat adtad meg, egyszerűen nem fogod megkapni az üzenetet, vagy nem is kerül kiküldésre a nem létező címre. Jobb esetben az eljárást megismételheted, ahol megadtad a címet, és legközelebb a jót adod meg.
2021. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy a formátumot elenőrzik.

xxxx@yyy.zzz

Hogy legyen valami ilyesmi. Nem adatbázisból kell válogatni, hogy csak ilyen vagy csak olyan email cím a jó. Hanem mindent elfogad ami bizonyos formai követelményeknek megfelel. A tièd megfelelt, csak nem olyan az email címed. A visszaigazoló email hogy zajlott?? Mert olyat is kellett volna, hogy kapj. Ha ez bem történt meg akkor egy üres fiókért nem kár. Ha meg kiküldték a rendes email címedre, akkor lehet, hogy van benne némi autocorrect, nekem volt már olyan mikor hasonló elírást javított a rendszer egy oldalnál.

2021. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos visszanéztem, és semmilyen visszaigazoló emailt nem írtak. Illetve instagramon sem írta, hogy nincs megerősítve. De összevan kapcsolva a facebookommal, ezért nem értem miért nem tudnak igazolni úgy, hisz az email ugyanaz, csak eltér a vége.

Ezt írja ki, és utána az emailemre küld egy kódot, ami persze hibás:

[link]

2021. márc. 10. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"az email ugyanaz, csak éltér a vége"


Nem, nem ugyanaz. Mellesleg ha két különböző helyen kérik el, akkor nyilván semmi köze egymáshoz a kettőnek.

Ahogy írták: nem adatbázisból ellenőrzi meg ilyenek, hanem elkéri, és aztán pl. küld egy emailt a gmali.com -nak, a kispistike postafiókra.


Amitől te még nem láttál gmail.com-on kívül mást, attól még lehet más. Az a lényege.

2021. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor egyértelműen benéztem, hátha egy jó idő múlva eltűnik az átmeneti zár megerősítő kód nélkül is.. Viszont nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a felvilágosítást.:)
2021. márc. 10. 15:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom!! :D
2021. márc. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!