Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért pont azok az emberek...

Miért pont azok az emberek követnek ki engem instagramon, akiknek a fárasztó trashelésével van tele minden napi szinten, én viszont alig osztok meg valamit?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, tartok egy kis instagram-szelektálást, mert felszaporodtak a feedemben olyan tartalmak, amik már jó ideje nem keltettek bennem jó érzést, vagy épp fárasztottak. Kezdtem a folyton reklámozó influencerekkel, majd folytattam az ismerőseimmel, illetve átnéztem, hogy kik követnek engem. Megdöbbenve vettem észre, hogy sokan unfollow-oltak még azok közül is, akikkel mondhatni beszélő viszonyban vagyunk, vagy jóban voltunk az egyetemen,facebookon továbbra is ismerősök, illetve olyan távoli ismerősök, akiket én még követtem, elviseltem (eddig) a napi fárasztó sztorikat, magamutogatós, tükrös szelfiket, de ő már reg kikövetett, mikor én semmit nem osztok meg szinte, max fél-1 évente ha valami történik velem, esetleg 1-1 sztori ezekről, ugyanilyen időközönként, abból sem sokat, max 2-3 egy nap. Nem vagyok egy utálatos valaki, nincsenek tudtommal ellenségeim, nem vagyok csúnya, de annyira kiemelkedően szép sem. Oké, elhiszem, hogy mások is tartanak olyan szelektálást, mint én, de ez nekem fura, hogy kiszorják azt az ismerőst, aki nem oszt meg annyi érdektelen dolgot.

Miért zavarhatta ezeket az embereket az, hogy követnek? Pont őket, akik a reggelijüket is megosztják. Ti milyen indokkal szoktatok másokat kikövetni?

(Off: nem azért kérdezem, mert fontos nekem a követőik száma, csak maga a jelenség furcsa.)



2020. szept. 10. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy ő meg a te instádat tartotta unalmasnak.
2020. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az lehet 🤷‍♀️. Mostantól én is “szigorúbb” leszek, nyomatom egyből az unfollow gombot, ha valami kicsit uncsi vagy nem tetszik. Majd azon kapom magam, hogy 3 embert követek 😅
2020. szept. 10. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod, kiket követsz, nyugodtan szelektálj.
2020. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!