Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik tárhely megbízható,...

Melyik tárhely megbízható, vagy ideális megoldás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A HDD.
2021. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Webtárhely szolgáltatót keresel weboldal elhelyezéshez?

Én SSD webtárhelyet ajánlok. A HDD sebessége ma nem olyan gyors, bár kedvezőbb árban vásárolható meg.

Én sok szolgáltatót végig próbáltam, elég sok a különbség szolgáltató és szolgáltató között.


Amik megbízhatóak:

[link]

Hűek a nevükhöz, tényleg profi. 14 napos próbaverzió is elérhető, így nem veszel zsákbamacskát.


[link]

Több ezer termékes webáruháza náluk van egy céges ügyfelemnek, mindig gyors, sosem tapasztaltam lassulást vagy leállást.


[link]

Van ingyenes és fizetős tárhelyük. Már az ingyenes tárhely gyorsabb és megbízhatóbb, mint sok szolgáltatónál a fizetős. Gyakorlatilag minden igényhez vannak csomagok.


[link]

Kedvező árban minőségi szolgáltatást adnak (jobb, mint sok drágább webtárhely). A Cpanel webtárhelyüket ajánlom.


Külföldi tárhelyek közül:

[link]

Én a Román szerverüket használom. A Cpanel webtárhely szolgáltatásukat ajánlom, sokkal olcsóbb, gyorsabb és megbízhatóbb sok hazai tárhely szolgáltatótól.


[link]

Havi 2,95 dollárért (még 1000 Ft sincs) 10Gb NVMe SSD tárhelyet adnak, magas RAM és I/O kvótával. Európai szervert válassz, hozzánk a Limburg, Germany szerver van a legközelebb.


A lista természetesen nem teljes, a fentieket teszteltem. Ennél sokkal többet teszteltem, és nagyon sok nem vált be, lassú volt, mivel a szervereket túlértékesítették.


Magyar vagy külföldi szervert érdemes venni?

A válaszidő egyértelműen Magyar (Budapesti) szervernél a legkisebb Magyarországról. A Magyar szolgáltatónak megvan az az előnye, hogy az anyanyelvünkön kommunikálhatunk az ügyfélszolgálattal, szükség esetén pedig akár telefonon is felkereshetjük őket. Ugyanakkor sok hazai szolgáltató drágább árban adja a külföldiekhez képest ugyanazt a szolgáltatást, minőséget és sebességet.


A külföldi szervereknél távolságtól függően rosszabb a válaszidő (ez azonban csak milliszekundumokban mérhető, mivel az optikai hálózaton fénysebességgel halad az adat). Ha nem túl távoli szervert választunk, akkor a weboldal sebességén és betöltési idején nem lehet észre venni, hogy külföldi szerverről fut. Európai szervert érdemes választani, 1000 Km-en belül gyakorlatilag nem fogunk semmi különbséget észre venni a weboldal betöltési idején. Ugyanakkor sok nemzetközi szolgáltató nagyon kedvező árakkal dolgozik.

A legfőbb ellenérv, hogy a kommunikáció nehezebb egy külföldi szolgáltató esetében.

A legfőbb érv mellette, hogy sokszor kedvezőbb árban adják a hazai szolgáltatókhoz képest.

2021. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tudok adni neked tárhelyet amilyet nem látsz csak úgy sima hoszting cégeknél (0,1s TTFB), ingyenes kipróbálással.

Hogy melyik ideális? Beállítom neked a legjobb paramétereket amire szükséged van.

2021. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia, [link] SSD tárhely :)
2021. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány TB-ot kell arhiválnod havonta..?
2021. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat átolvasom,csak személyes adatokat nem sok 250gb -500gb max, A dvd -ram mennyire megbízható? Használtam már, de csak a Windows 7-es .és a régebbi gépeken működik biztonságosan PL:dell d830 m4300.t60.
2021. márc. 29. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy DVD 4.3GB (vagy DL 8GB), azaz elég kicsik..

Ahhoz képest hogy írásuk (és visszaellenőrzésük) percekig tart..

Egyébként a win10 alapból kezeli és pendriveként formázza a DVD-t.. (így felesleges a -ram verzió, a +R és +RW is ugyanúgy jó)

2021. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dvd-ről már tűnt el adatom de ramról eddig még nem az m65-és m4300 tudja viszonylag elég gyorsan olvasni és írni a ramokat.
2021. ápr. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!