Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon nagy szükségem lenne a...

Nagyon nagy szükségem lenne a segítségre!😊(jelószt,e-mailt, elfelejtettem,már nem érvényes teloszám van megadva) Snapchaten valamiért magától ki jelentkezett.Esetleg valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Nagyon nagy szükségem lenne a segítségre!😊

Snapchaten valamiért magától ki jelentkezett.Ezzel az a probléma,hogy nagyon régi fiók (3-4éves kb.) akkoriban más volt az e-mailem[ami megvolt adva];azóta megváltozott a telefonszámom és sajnos a jelszómat sem tudom.

Az történt,hogy miután láttam,hogy kijelentkezett a snapchat,ezután új fiókot csináltam,viszont akkor jöttem rá,hogy rengeteg emlékem van rajta és nagyon nem szeretném leveszíteni!...(és ugyebár itt megadtam a telfonszámomat,ami hiba volt) és akkor láttam,hogy nagy esély van rá,hogyha új telefonszámot adok meg[ha lehetséges],akkor vissza kapom a fiókom,ezután tiltottam (30nap áll rendelkezésre míg törlik a fiókom) és azután nagyon reménykedek,hogy hátha bejön...

Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben?Hogy oldotta meg?Megoldott?Vagy esetleg tud-e valaki segíteni?Azt nagyon szépen megköszönném!🙏🏼



2021. márc. 12. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
írj a supportnak :)
2021. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak angolul fogadják el,igaz?:)
2021. márc. 12. 20:43
 3/3 anonim válasza:
Sikerült?
2021. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!