Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bátyám hogy tudja elérni az...

Bátyám hogy tudja elérni az itthoni gépét bárhonnan?

Figyelt kérdés

Szlovákiában dolgozik és hétvégére jár csak haza. Az itthoni gépe az folyton megy neki.

Valamit egyszer mondott nekem hogy a routerben állított be valamiket, aztán most simán a laptopján megnyitja a Remote Desktop-ot és azon keresztül tud csatlakozni az itthoni gépére.


Mellékállásban egy itthoni cégén fejleszt valami weboldalakt, a aptopja az gyenge neki, úgyhogy ha dolgozik akkor szlovákiából csatlakozik az itthoni gépére és azon dolgozik.


Hogy tudnám én is ezt megoldani, ha majd visszamegyek koliba akkor mondjuk onnan tudjak én is így csatlakozni az itthoni gépemre ha kell valami?



2021. márc. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A legegyszerűbb, ha telepíted az Anydesk-et mindkét gépre, és beállítod a felügyelet nélküli elérést.
2021. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, de veled nem áll szóba a bátyád? Minden héten van valami kérdésed róla:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=b%C3%A1ty%C..

2021. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd tőle..
2021. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Teamviewer mindkét gépre.
2021. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
am ez bátyám gépe így meg úgy tényleg visszatérő motívum itt:D
2021. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint Columbo felesége. Elméletileg létezik, de látni még sosem látta senki :D
2021. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Routerben ki kell portolni a géped ip címét regisztrálsz egy ingyenes ddns szerver oldalra,letöltöd a VNC sercer alkalmazást.
2021. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!