Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg éri-e folytatnom?

Meg éri-e folytatnom?

Figyelt kérdés
Gondoltam csinálok egy youtube csatornát mivel van egy raklap mémem és nem találtam ilyen csatornát. de az legtöbb haverom mondta hogy hülyeség. aztán már egy hete csinélom gondoltam nem nézik meg sokan de még a haverjaim se nézik meg igy egyre bizonytalabb vagyok és egyre inkább érzem hogy abba kéne hagynom igy gondoltam megkérdezem hogy abba hagyam-e?

2021. márc. 13. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Folytasd
Hagyd abba
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Négy videóba belepörgettem, mindegyik iszonyatosan igénytelen, összefüggéstelen, ránézésre exportálással együtt 15-20 perc alatt összetaknyolt hulladék. A mém nem képeket jelent szöveggel, és egyáltalán mi értelme van képekből videót csinálni? Erre valóban nincs szükség. Te sem néznél ilyeneket.

Alapvetően nem akarom senki kedvét elvenni, mert egy dolog ha valami nem megy mert kezdő vagy a területen, de itt nem erről van szó, semmi erőfeszítést nem tettél bele, csak pazarlod az emberek idejét.

2021. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod akkor átgondolom a vidokat.
2021. márc. 13. 23:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kezdd el mondjuk egy insta vagy facebook mémes oldallal ezt a dolgot. Ha ott bejött, akkor viheted át az embereket más platformokra is.
2021. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletett
2021. márc. 13. 23:39
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha bármilyen szinten írásban akarsz megnyilvánulni, akkor kénytelen leszel megtanulni írni.
2021. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én belenéznék, megvan még a csatorna?

#1-es hogy találta meg?

2021. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 törölte(törölték? Lehet egyáltalán itt törölni?) a hozzászólást a linkkel. De ha a kérdező felhasználónevére rákeresel valószínűleg kidobja(kérdés hogy elírta-e a felhasználónevet, vagy tényleg hopitlára gondolt..:D).
2021. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Amikor csináltam elirtam és azota sok helyen haszáltam igy megmaradt

Törölem öket most csinálom öket ujra.

2021. márc. 15. 13:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Várjunk... akkor minek csinálod újra?
2021. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
elöröl kezdem csak ugyan azok lesznek a nevei
2021. márc. 15. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!