Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes adok-veszek oldalak...

Internetes adok-veszek oldalakon kiadtok telefonszámot?

Figyelt kérdés
Pl ha jó fogáson beszéltek egy találkozót, vagy akár marketplace en. Ti kiadtok telefonszámot ismeretlennek?
2021. márc. 18. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha üzenet váltásban megbeszéljük, h érdekli a termék, egyeztetünk, h hol és mikor stb akkor igen.
2021. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jófogáson, Marketplace-en eleve nem üzletelek, máshol pedig csak akkor adok számot, ha valakivel meg van beszélve egy találkozó. Komolytalanok ne zaklassanak, aki viszont tényleg érdeklődik, annak sokkal egyszerűbb ha tudjuk hívni egymást. Példának okáért nekem a héten lesz egy olyan üzletem, amit egy olyan városban kell lebonyolítanom, ahol még életemben nem jártam.
2021. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kiszoktam adni publikusra, de valószínű, hogy nem fogom, mert a sok idióta képtelen elolvasni a leírást és felhívnak olyan dolgok végett, amik benne vannak.
2021. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én akkor sem ha már megbeszéltük.
2021. márc. 18. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es igazad van, én se akarnám ha a frissen lopott bringa új tulajdonosa rámvezesse a rendörséget ha kiderül mit adtam el neki... :P
2021. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!