Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik-e olyan ingyenes...

Huntah kérdése:

Létezik-e olyan ingyenes tárhely, ahol futtatható fájlokat tárolhatok?

Figyelt kérdés
Külföldi is jó, nem kell nagy sem, néhány MB elég, android apk telepítőcsomag lenne a tárolnivaló.

2021. márc. 18. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra simán a Drive is jó.
2021. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Drive???
2021. márc. 18. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A .apk nem futtatható állomány, hanem csomagfájl - mint Linuxon a .deb, .rpm, .pkg, vagy Windowson a .appx vagy a .msi:

[link]


Futtatható állományok a .exe, .com, .cmd,...:

[link]


A kérdésre visszatérve: kvázi bármelyik felhőtárhely. Például ott van az európai (svájci) székhelyű, nyílt forrású klienseket használó, végponttól-végpontig tartó titkosítást alkalmazó pCloud:

[link]

arra viszont ügyelj, hogy minden felhőtárhelynél ha szerzői jog által védett tartalom illegális kópiáját tárolod és rálelnek, akkor törölhetik.

2021. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Google Drive. Én nem egyszer osztottam ott meg apk fájlokat. Szerintem 1 még mindig ott van, mert nem emlékszek, hogy letörültem volna.
2021. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!