Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fura mindenkinek, hogy...

Miért fura mindenkinek, hogy nincs Facebookom? 19/f

Figyelt kérdés

WhatsApp-om van, azt rendszeresen használom, a barátaimmal ott irogatok. Instagramom is van, ha nagyon unatkozom oda is fel szoktam nézni, de ott is csak a barátaimat követem meg sok meme oldalt :D


Fb-m is volt régebben, de olyan emberek jelöltek be akikkel amúgy nem is nagyon beszélnék, minthogy ismerem őket de élőben jóformán nem is köszönünk egymásnak, egyszerűen nincs rá szükségem.



2021. márc. 18. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, én is gondolkozok h letörlöm.
2021. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert most ez a divat.

Nálam meg azon rökönyödik meg mindenki, hogy nyomógombos telefont használok.

Persze, csak akik "birkák", és képtelenek megérteni, vagy elfogadni, hogy nem mindenki egyforma. Az értelmesebb emberek megértik, hogy nincs mindenkinek ugyanarra szüksége.

2021. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thispain ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel, akik furának tartják, azok annyira alapnak vélik, mint az okostelefont.
2021. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mindenki csodálkozik azon, hogy alig használom a Facebookot, messengert. Nálam az az oka, hogy rengeteg olyan “ismerősöm” van ott akit ki nem állhatok és egyszerűen nem vonz az amit ott látok. Messenger is a suli miatt kell csak. Én instán vagyok fent kb mindig, mert ott tényleg csak azokat követem meg én is csak azokat engedélyezem akiket tényleg ismerek. Szerintem ennek van értelme, nem pedig annak, hogy Facebookon minden ötödik ismerősöm nagymamája meg az egész családja az ismerősöm lassan. Nyilván ki lehetne törölni, de sosem bírtam mèg nekiülni. Sztem ne érdekeljen hogy mások ezt furának tartják engem se érdekel. Főleg, hogy tudod miért nem használod van rá egy okod aminek értelme is van így ne foglalkozz ezzel. Neked nem az jött be ennyi.
2021. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Az lenne fura, ha sosem lett volna még Facebook fiókod, mert manapság kb. csak azoknak nem volt soha és jelenleg sincs FB fiókjuk, akik még a régi rendszerben nőttek fel.
2021. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy a fiatalok NEM használják a Facebookot, ők már a Snapchat, WhatsApp, Instagram, TikTok stb világában nőnek fel. A diákjaimat is kérdeztem, hogy miért nem Facebookoznak, a legjobb válasz az volt: "mert a szüleim is látják, hogy miket rakok ki oda".
2021. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Már nekem sincs Facebookom és az igazat megvalva eddig szerintem csak plusz tárhelyveszteség miatt volt fb-m :)
2021. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Jó amúgy nem teljesen, de szerintem mára az FB felesleges alkalmazás lett.
2021. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!