Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az miért van, hogy mindenkinél...

Az miért van, hogy mindenkinél kiírja a Messenger, hogy mikor volt utoljára aktív, kivéve 1 embert. Talán "kikapcsolt" engem facebookon chaten, hogy ne lássam?

Figyelt kérdés
Szóval ma délelőtt még láttam a jobb oldali chat-sávban, hogy x órája volt elérhető. Aztán most később láttam, hogy ott már nem írja ki, mikor volt aktív utoljára, de nem is jelzi, hogy online lenne. Aztán megnyitottam messengerben a beszélgetést, ott se írja ki fent, hogy hány órája/perce volt aktív, csak simán nem elérhető. De mindenki másnál kiírja. Miért van ez? Talán azért, mert beállította, hogy ne láthassam, hogy online? Vagy ebben az esetben más "jele" lenne ennek?
2018. ápr. 1. 11:34
 1/2 anonim válasza:

Nekem sem mindig írja ki,nem tudom,hogy miért.

De ha írsz neki és átmegy az üzenet akkor nem tiltott le,ha meg letiltott akkor kiírja,hogy nem küldheted el neki.

2018. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja nem, letiltani biztos nem tiltott le. Csak azt hittem, mivel eddig a délelőtt folyamán kiírta, mikor volt aktív, aztán később, amikor megpillantottam jobb oldalt a nevét, akkor csak a neve volt ott, idő nem. De mindenki másnál rendesen működik. Ezért gondoltam, hogy kikapcsolta a chatet úgy, hogy csak én ne lássam, hogy aktív.
2018. ápr. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!