Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook saját vállalkozás...

Facebook saját vállalkozás kérdés II: Továbbra is mobil applikációval indul a böngészőben a facebook: m.facebook.com, most már nem csak IE-ről, de Operáról is. A kérdés az, hogy lehet saját felhasználónevet adni a csökkentett módú oldalamnak?

Figyelt kérdés

Hasonló a probléma, mint a korábbi, november 22-ei, 04:05-ei bejegyzésemben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Csak további probléma adódik.


Most már meg tudom változtatni a mobil applikációval a böngészőben (számítógép-pc) a telefonszámot, hozzá tudok adni, el tudom venni, erre nem volt lehetőség 2020 novemberjében.


A gond a következő: Most felhasználónevet kellene adni az oldalnak, mert neve már van, de arra találni a googlébe csak utalással lehet, tehát egyéb keresési szóval, hogy így, meg úgy, ezt osztottam meg benne, meg azt, ilyen nyelven, ilyen tartalommal, meg olyanokkal, viszont jobb lenne, ha keresési találatok felhasználónévvel azonnal kidobnák a googléba a facebook oldalt, ami magyar felületen fut.


Ez minden oldalamnál működik, és beválik, amely társítva van a privát de lassan már nyilvánossá váló facebook profilom oldalihoz, azoknak lehet felhasználó nevet adni (oldal címe), de fel kell vállalni az oldal gazdasági jogosultságát. Már gondolkodtam is a facebookon azon, hogy új profilt futtatok az ismerőseimnek, és a régi marad az oldalnak-csoportnak-közösségnek.


Hogy érthető legyen:


Van az oldal: facebook.com


Csökkentett verzió: m.facebook.com (számítógépről is elérhető)


Eset: www.facebook.com/Erdeklodeshobbi-33321567894321000 (számítógép elérés - ezt a címet csak kitaláltam)


Felhasználónévvel (amit csupán egyetlen egy oldalon nem tudok beállítani, mert az önálló vállalkozás, és csak mobil applikációval érhető el): www.facebook.com/Erdeklodeshobbi2021


Ez a példa, az eset, a konkurencia.


Várom a segítséget internetezőktől, oldalfejlesztőktől, webfejlesztőktől, informatikusoktól, rendszergazdáktól, és facebook felhasználóktól.


Köszönettel



2021. márc. 20. 16:13
 1/1 anonim válasza:
Meghaltàl
2021. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!