Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2012-ben lehetett regisztrálni...

2012-ben lehetett regisztrálni a facebookra saját vállalkozást.én megtettem.2014-től a regisztráció véget ért.2018-tól pedig pc-n is mobil applikációval éri el a böngésző. Hogyan tudom kiszedni az oldaláról a telefonszámot ha nincs ilyen beállítás?

Figyelt kérdés

Egyelőre annyit értem el, hogy a nyilvánosról átállíottam privátra, de csak ennyit tudok tenni. Na meg a komment- moderálás- meg ilyen apróságot tudok beállítani, telefonszám kikapcsolását nem, de még az email címet sem tudom megváltoztatni!!! Operáról és IE-ről el sem indul a vállalkozás bejelentkezése, csak Comodoról, és Chroméról, 2020 tavaszán még át tudtam állítani normál módra, de ősz óta már csak mobil applikáció. Firefoxot mondjuk még nem próbáltam, de szerintem az is egy Opera, vagy IE. Tudom, most sokan jönnek, hogy mikor volt már az, meg hogy tudtam önálló vállalkozást nyitni a facebookon... hát, 2012-ben még lehetett!!! Mármint oldalt is, csoportot is létrehozni a facebook felhasználói fiókon kívül, bármilyen célra, akár énekesnek, akár boltnak, akár cégnek de még közösségnek is... ma már gondolom, ezek többsége fel lett számolva... én is úgy érzem, az utolsókat rúgom vele... lehet, fizetős lett a személyes fiókon kívüli fiók!!! Abból meg nem kérek!!! Akkor még ingyen volt, létrehoztam, de már semmit nem tudok beállítani rajta... csak bejegyzéseket tudok írni, azt is a régi facebookkal, és még színes háttért sem tudok berakni.

Na, a gond az, hogy a felhasználói fiókon kívüli fiókok rosszak, nem tudom sem a telefonszámot sem az email címet megváltoztatni, de még jegyzetet sem írni, és már ki is írja, hogy az oldal nem jelenik meg nyilvánosan, és csak ön fogja meglátni!

2014 óta már számtalan facebook oldalt - csoportot - közösséget létrehoztam, de csak felhasználói fiókkal - tehát a nevemben - azok a vállalkozások, melyek anélkül működnek, egyéni kezelést igényelnek, legalábbis a mobil applikációt. Tud valaki segíteni???



2020. nov. 22. 04:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Telefonszám megoldva. Facebook beépítette. Novemberben nem volt elérhető, most igen, ezek szerint a facebook modult-fejlesztett.


(Tudod, a webes mobilapplikáció: m.facebook.com)


Következő gond: (felhasználónév) - várom arra is a megoldást - facebooktól is :) (hátha azt is megoldja egy fél éven belül)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2021. márc. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!