Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen weboldalak vannak,...

KmsRys kérdése:

Milyen weboldalak vannak, ahová INGYEN feltölthetnék saját készítésű zenéket normális minőségben?

Figyelt kérdés

A YouTube-ra szoktam kitenni videó formájában, de az a baj, hogy hiába mentem úgy a videót, hogy 320 kbps legyen a hangminőség, a YouTube ezt leveszi valami alacsony szintre, kb olyan, mintha egy 128-160 kbps mp3-at hallanék, szóval nagyon elrontja a minőséget!


A zenéket .wav formátumban szoktam menteni, alapból nagyon jó a minősége, de a YouTube ezt teljesen tönkreteszi.


Ismerem a SoundCloud nevű oldalt, de az csak látszólag ingyenes, mivel összesen 200 percnyi anyag tölthető fel ingyenesen. Legalább lehet .wav formátumot feltölteni...


Szóval valami olyan weboldalt keresek, ahová ingyenesen és limit nélkül feltölthetek saját számokat .wav formátumban (vagy esetleg .ogg formátumban), és nem ront semennyit sem a hangminőségen. Szóval ne kódolja át, ez lenne a lényeg. Az is jó lenne, ha letölthető lenne a zeném, szóval ha belinkelem a YouTube videóm leírásába, akkor ott ne csak meghallgatni tudják, hanem letölteni is. Utóbbi nem muszáj, csak jó lenne.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 22. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

pl.:

- SoundCloud

- mixcloud.com

2021. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bandcamp?


[link]

2021. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 a kérdésben benne volt, hogy miért nem jó a SoundCloud!


#2 ezt a Bandcamp-et meg fogom nézni!

2021. márc. 22. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Spotify esetleg?
2021. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül a Bandcamp lett. Pont olyan, mint amilyenre gondoltam!
2021. márc. 24. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A youtube csak gyenge internetkapcsolat mellett rontja a hangot, viszont akkor a videó minődégét is. De én is a bandcamp-et kerestem
2021. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó leírások, mit érdemes csinálnod a hangsávval, hogy piszkosul profin szóljon youtubeon. Amennyire emlékszem, a lényeg, hogy -14LUFS ML-re igazítsd, és 16kHz fölött ne hagyj benne semmit.
2021. márc. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!