Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az normális, hogy a google a...

Az normális, hogy a google a 'koronavírus' keresőszóra kidobott 49.600.000 találatból csak a 11. oldalig tudom megnézni a 105-ből?

Figyelt kérdés
A kihagyott eredményekkel belefoglalásával pedig 41-ig a 402-ből. Ez mindig is így volt? Igazából eddig sosem figyeltem...

2021. febr. 2. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem is csak eddig engedi. :D
2021. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Nem, nem normális. Nyilván a Google próbálja eltitkolni az emberek elől az információt, miszerint a koronavírus nem létezik, csak a Háttérhatalom próbálja megalapítani az Új Világrendet.
2021. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyébként igen, normális. Lady Gagára rákeresve 15 oldalt engedélyez. Az a helyzet, hogy az x találat nem külön weblapokat jelent, hanem magát a szót találta meg x alkalommal a valamennyi weboldalon.
2021. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Mondom sosem néztem eddig.
2021. febr. 2. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Valóban:) Lady Gaga 42-ig a 415-ből.
2021. febr. 2. 21:46
 6/8 curiousgeorge09 ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A keresőmotor kiszűri a redundáns információt.


A 11. találati oldal alján olvasható a következő szöveg:


"In order to show you the most relevant results, we have omitted some entries very similar to the 110 already displayed.

If you like, you can repeat the search with the omitted results included."


A "repeat the search with the omitted results included" kattintható, és a keresés újból megtörténik, az eredmény pedig sokkal több találati lap lesz, de azokon úgymond ismétlődik az első 11 oldal eredménye az információ-tartalmát tekintve.


Szép napot mindenkinek!

2021. febr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, 'koronavírusra' keresve a bővített találatokat 1-26 oldalig és ugyanazt a kb. 10 oldalt ismétli ami nem mellesleg a kormányoldali kommunikációt támogatja.
2021. febr. 4. 06:57
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Úgy van ahogy írod.

2021. febr. 4. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!