Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asztali router kikapcsolása?

Asztali router kikapcsolása?

Figyelt kérdés
minden éjszaka kikapcsolom a routert mert ugysem hasznalom, ez ugye nem baj? mert tudom sokaknal megy ejjel-nappal

2021. márc. 22. 23:21
 1/9 Argloss ***** válasza:
100%
Alapvetően arra vannak tervezve, hogy mindig bekapcsolva legyenek. A gyakori ki-be kapcsolgatás elvileg rövidíti az élettartamát. Jó kérdés mondjuk, hogy mennyire. Nem hiszem, hogy jelentősen.
2021. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én 1millijó forintot spóroltam a rúter kikapcsolásával, ja várj nem :D

az előző helyesen írta

2021. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 Kétlem hogy élettartaom rövidítene.


Ha mondjuk fogyaszt 6W-ot, az havi 150Ft. Ha éjszaka kikapcsolod mondjuk 8 órára, akkor ezzel havi szinten spórolsz 50Ft-ot. Döntsd el hogy megéri-e neked emiatt naponta kétszer kapcsolgatni.

2021. márc. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 5 éve megy a routerem napi 24-ben. Meg sem fordul a fejemben, hogy naponta kapcsolgassam. Erre vannak tervezve.
2021. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy a routert ki is lehet kapcsolni, hacsak nem úgy, hogy kihúzzuk a villanyból.
2021. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyémen van ki/be kapcsoló gomb (TP-Link WDR3600). Arra jó hogy ha valami gond lenne, egyszerűen újra tudjam indítani, és ne kelljen kábelt huzogatni.
2021. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem a sporolasrol van szo

azt hittem, hogy ha nem hasznalom es kikalcsolom az jobbat tesz neki mintha menne vegig

2021. márc. 23. 23:11
 8/9 A kérdező kommentje:
kapcsolom*
2021. márc. 23. 23:12
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


errol a routerrol van szo egyebkent

2021. márc. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!