Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopott Facebook profil?

Ellopott Facebook profil?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve felfügesztették anyám Fb. profilját. Elfogadtuk a dolgot, sokakkal megtörténik.


Aztán 3 hónapja anya figyelmes lett rá, hogy újból aktív a profil, egy ideig az ő nevén, majd egy más névvel (érdekes, hogy nem magyar, inkább valami tipikus amerikai név).


Sajnos sem a jelszót nem tudjuk, a bejelentkező email pedig rég meghalt (az én anyám nem egy technikai zseni :D nyilván az ő hibája...)


A profil nem posztol semmit, nem oszt meg dolgokat. Az aggasztó az, hogy ott van egy csomó kép a családunkról és nem szeretném, ha más használná őket. Igen tudom, hogy amúgy is el tudják lopni, de itt egy komplett profilról van szó.


Próbáltuk jelenteni a profilt, sokakat megkértünk, hogy jelentsék (gondoltuk minél több ember küld panaszt annál komolyabban veszi a rendszer). Próbáltam csak a képeket jelenteni,de hasztalan. Teljesen hasztalan volt, folyaton azt küldi a rendszer, hogy nem sérültek a közösségi alapelvek.


Írtam a profilnak, de nem válaszol, meg sem nézi.


A legidegesítőbb az egészben az hogy a rendszer maga szűrte ki még egy éve a profilt és függesztette fel, tehát anyát autómatikuson kidobta minden bejelentkezett eszközről. Így még csak azt sem tudtuk megtenni, hogy a bejelentkezve maradt eszközön valahogy ellehetetlenítjük azt, aki elvette a profilt. És ez a teljesen felfüggesztett profil egyszer csak életre kel...feltételezem, hogy az üzenetekhez is hozzáfér, az ott megosztott képekhez.


Kérlek segítsetek valahogy. Nem tudom mit tehetnék még. A rendőrség opció?



2021. márc. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
supportnak írj, a lopott profilokat nem szokták szeretni
2021. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudnál nekem segítene benne? Nem tudom hogyan kellene neki állnom. Van egy csomó lehetőség, de valahogy nem találom melyik lenne nekem a megfelelő...
2021. márc. 23. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!