Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen felhasználónevem...

Milyen felhasználónevem legyen Facebookon ha nem szeretném a teljes nevemet kiírni hanem csak a keresztnevemet?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy új facebook profilt, mert korábban egy csoportban történt egy kis vita a posztom alatt és nem szeretném ha felismernének ott, de újra szeretnék oda csatlakozni és kitenni posztot csak más néven és hazudni sem szeretnék, hogy pl. Tóth Mariska lenne az igazi nevem de helyette Horváth Anna lenne, tehát a keresztnevem maradna csak valami kéne még a vezetéknévhez ami nem hazugság de mégis facebook profil szerű név. Nem az én hibám miatt történt a vita hanem volt egy kattant lány aki az oldal szabályait is megszegve szekált a posztom alatt nagy vonalakban és nem olyan rég volt. Kicsit érzékeny vagyok ezekre, ezért szeretnék újonnan indítani és amúgy is sokat írtam már oda keresésre ezért nem akarom, hogy beszóljanak ezért. Van esetleg ötletetek erre? Pl. most nem ez az igazi nevem hisz névtelen oldal de ehhez mit adnátok mint vezetéknév pl.Eszter? Ja és hogy ne tűnjön kamu profilnak, tehát nem vegyék észre ha valaki esetlegesen rákattintana? Töltsek fel sok nonfiguratív képeket mint virág, természet és egyebek? Köszi a segítséget előre is!

2021. márc. 24. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Virág Eszter
2021. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lánc Eszter
2021. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Császárné Kiss Angella (buci)


Parancsolj:))

2021. márc. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Vég Béla
2021. márc. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.jelentve!

nem vicces..

2021. márc. 25. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked jelentést megér, akkor szegény életed van. Eléggé életképtelen lehetsz ha Facebook kamunevet is itt kérsz.
2021. márc. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy "jobb" fb csoportba nem kerülsz be, ha nem minimum fél éves a profilod, és nem zárt. Ezzel is megelőzzék a kamu profilokat. Mi lenne, ha a csoport adminjával beszélnél erről?
2021. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mivan 12 éves power2000
2021. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék csinálni egy új facebook profilt, mert korábban egy csoportban történt egy kis vita a posztom alatt és nem szeretném ha felismernének ott, de újra szeretnék oda csatlakozni és kitenni posztot csak más néven és hazudni sem szeretnék, hogy pl. Tóth Mariska lenne az igazi nevem de helyette Horváth Anna lenne, tehát a keresztnevem maradna csak valami kéne még a vezetéknévhez ami nem hazugság de mégis facebook profil szerű név. Nem az én hibám miatt történt a vita hanem volt egy kattant lány aki az oldal szabályait is megszegve szekált a posztom alatt nagy vonalakban és nem olyan rég volt. Kicsit érzékeny vagyok ezekre, ezért szeretnék újonnan indítani és amúgy is sokat írtam már oda keresésre ezért nem akarom, hogy beszóljanak ezért. Van esetleg öt letetek erre? Pl. most nem ez az igazi nevem hisz névtelen oldal de ehhez mit adnátok mint vezetéknév pl.Eszter????????????6754 Ja és hogy ne tűnjön kamu profilnak, tehát nem vegyék észre ha valaki esetlegesen rákattintana? Töltsek fel sok nonfiguratív képeket mint virág, természet és egyebek? Köszi a segítséget előre is!
2021. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!