Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-el kapcsolatban lenne...

Ebay-el kapcsolatban lenne egy kérdésém!Szeretnék hirdetni az ebay-en regisztráltam,felléptem az eladói felületre,feltöltöttem az első listámat majd felfüggesztették a fiókomat... e-mailbe ezt az üzit kaptam : Megjegyzésbe írom a többit?

Figyelt kérdés

Your eBay account has been permanently suspended because we noticed activity that we believe is a risk to our community.


This means the following:

- You can’t buy or sell on eBay any longer. Any other accounts that you own or that are associated with this account have also been suspended.

- Outstanding selling fees are due immediately, and any amounts that you haven’t previously disputed will be charged to the payment method we have on file.


The safety of our community is a top priority for us, so our decision to permanently suspend your account is final and can’t be appealed.


If you have any concerns or questions regarding this matter, select Help & Contact at the top of most eBay pages.


Valaki esetleg letudná írni a pontos okot vagy csak valami közelit hogy miért függesztették fel a fiókomat? A képeket én magam készítettem a leírást én magam írtam angolul szóval esetleg valakinek valami tipp hogy mit ronthattam el?

A vicc az egészbe hogy az ebay közli veled hogy e-mailbe leírja mi a gond...

De valójában semmi konkrétumot nem ír le... Elég nehéz így a hibánkat kijavítani! :( Bármilyen ötlet jöhet,Köszönöm szépen!



#eBay #gond #fiók #eladóként hirdetni
2021. márc. 25. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

"Valaki esetleg letudná írni a pontos okot vagy csak valami közelit hogy miért függesztették fel a fiókomat?"


Már szaladok is a kristálygömbömért..

2021. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit akartál eladni? Nem az volt necces?
2021. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Élelmiszert szerettem volna eladni. Szavatossági időt viszont nem adtam meg mivel nem volt becsillagozva ezért elvileg nem kötelező.

Lehet ez lett volna a problémájuk?

2021. ápr. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!