Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafon Red Infinity korlátl...

A Vodafon Red Infinity korlátlan csomagban, miért korlátozták le az internetforgalmat az Eu ban?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy megállt az internetem. Felhívtam a vodát és azzal magyarázták hogy üzemszerüen kint használtam külföldön az internetet így 15Gb adatforgalmam lehet csak.

Ezen fel vagyok toszódva mert direkt azért választottam a red infinity csomagot hűségnyilatkozattal vagy 17e Ft fix havidíjjal mert Eu tagországokban korlátlan Internetszolgáltatást biztosít.

Nem élek kint. Csak nemzetközileg kamionozom és egyéb szórakozásom sincs a kis kotlákba mint sorozatokat, filmeket nézni meg online játszani az otthoni haverokkal.

Erre gondolnak egyet és bekorlátoz 15Gb ra ami így nagyon kevés és ha vásárolni szeretnék adatot akkor sokkal olcsóbban meg tudok ennyi adatmennyiséget vásárolni.


Szerintem nincs igazuk és egyoldalúlag szerződéstszegtek.


Hová lehet ezzel a problémával fordulni?



2021. márc. 28. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nincs igazuk és egyoldalúlag szerződéstszegtek."


És el is volvastad a szerződést amit aláírtál? Mi szerepelt benne?

2021. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, amennyiben többet forgalmazol az EU-ban mint otthon 30 nap átlagában, korlátozhazják a szolgáltatást. Ez az EU roaming egy szabálya, nem a Vodafone sajátja, minden EU-s szolgáltató ezt csinálja.
2021. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyvonalakban átolvastam, dehát tudjuk milyenek!...... Írd alá itt itt meg itt és itt a kárya pá.

Én is ezen a 30 napos dolgon gondolkodtam, de 4 hónapig otthon voltam a covid miatt. Vártam hogy elmúlik vagy mi lesz vele. Mert eléggé problémás ha kint külföldön utazás közbe elkapja az ember.

2021. márc. 28. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyvonalakban átolvastam, dehát tudjuk milyenek!...... Írd alá itt itt meg itt és itt a kárya pá."


Tehát nem olvastad el, és lövésed sincs mit írtál alá. Gratulálok.

2021. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És forgalmaztál is vele 15 GB-nál többet az elmúlt 30 napban? Mert csak akkor nem sérted meg ezt a szabályt. Amúgy ez hülyeség, mert akkor aki otthon 200 GB-ot forgalmaz, kint is tud annyit. Inkább valami fix mennyiséget kéne adni, mindenkinek jár 30 naponta EU romaning alatt, nem a belföldi forgalomhoz kéne mérni.
2021. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Miért jó Red Infinity előfizetésesnek lenni?


Korlátlan belföldi adat, beszélgetés és SMS,

az EU-ból normál díjas magyar számokra.

Add át magad a korlátlanság érzésének!"


!!Korlátlan BELFÖLDI adat!!


--


"Díjmentes EU nemzetközi és roaming hívás


REDesként korlátlan belföldi és az EU-ban havi 20 GB adat áll rendelkezésedre. Emellett díjmentesen hívhatsz belföldi és EU-s számokat egyaránt."


!!20GB!!

2021. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Ezt megtalálni csupán fél percembe került, a Vodafone oldalán azonnal megtaláltam, pedig nem is vagyok vodás.

2021. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én mikor kötöttem kb 8 hónapja még úgy szólt a szlogen "Korlátlan Eu országokon belül, de biztos rájöttek ez nem buli.
2021. márc. 28. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
A szerződésed kapcsolódó részét megnézted végre? Legalább azt?
2021. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy mindig is úgy volt, hogy "Korlátlan belföldi adat és korlátlan hívás EU országokon belül"


Sosem volt korlátlan EU-s mobilnet egyik szolgáltatónál sem.

2021. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!