Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a nevemet akarom...

Facebookon a nevemet akarom megváltoztatni.Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Csak második nevet tudok odaírni, de a rendes nevem nem tudom megvàltoztatni

2021. márc. 29. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlen van korlátozva ez a lehetőség. A neved a neved, azt sem változtatod meg attól függően, hogy mikor milyen kedved van. Persze más, amikor férjhez megy egy nő például és azért változtat nevet. Facebookon is a rendes anyakönyvezett nevével lehet fel mindenki a szabályok szerint. A tizenévesek körében nagy divat ez, hogy Cynthyahh hercegnőnek meg hasonlónak nevezik magukat, aztán változtatnák szerintem naponta, viszont emiatt is van erre egy 60 napos időkorlát.


Amúgy meg a Facebook súgón magyarul, nagyon értelmesen és részletesen le van írva, hogyan tudsz nevet változtatni.

2021. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még az előzőhöz: mivel nem tudom, hogy pc-n vagy mobilon, vagy milyen platformon használod a Facebookot, így nem kezdeném el találomra leírni. Menj be a Facebook súgóba, és ott megtalálod.

Vagy Google: Facebook név megváltoztatása. Első találatként ott is a Facebook súgóba fog vinni.

2021. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A férjezett neven van fenntde úgy vettem fel hogy nem derül ki belőle a keresztnevem és utána ezt is oda akarom írni,mert sokszor nem tudják mi az. Amúgy köszi :)
2021. márc. 29. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

így e:

[link]

2021. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó is, mikor valakinek nem derül ki a nevéből a neve, ezért mindig külön meg kell kérdezni.
2021. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!