Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintettek mekkora értéke...

Szerintettek mekkora értéke lehet egy ncore meghívónak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem lehet pénzért árulni, mert benne van a szabályzatban és be is tartom.

Ha jobban bele gondolunk vannak olyan tartalmak rajta pl.. régi sorozatok amiket máshonnan nem hinném, hogy be lehetne szerezni.

Találkoztam már olyan fanatikus emberekkel akiknek a 100.000 forintot vagy még többet is meg ér egy meghívó.

Nem szándékozom árulni senkinek csak érdekeség képen írtam ki hogy ti mit gondoltok erről?

A trollok kíméljenek. Köszönöm.



2021. ápr. 5. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

"Találkoztam már olyan fanatikus emberekkel akiknek a 100.000 forintot vagy még többet is meg ér egy meghívó.


Azt nagyon erősen kétlem :)


-----


Maximum 4.95$-t, ennyi a legolcsóbb prémium előfizetés hozzá.

2021. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet árulni, de kb semmi értéke nincs. nekem van 1500 pontom, veszek 1500 ft - ahogy első írta 5 $ pré,miumot egy hónapra és kapásból 15 meghívót tudnék küldeni.
2021. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

#1: az előfizetés nem fedezi a kockázatomat, ha olyan embert hívok meg, aki miatt megbüntetnek később, esetleg ki is tiltanak. Azért kell felnyomni az árakat, hogy a komolytalan embereket kiszórja.

Én legalább 50 ezer forintnál érzem bebiztosítottnak azt, hogy aki (egy nekem vadidegen ember) ennyit kiad egy meghívóért, komolyan gondolja és maradéktalanul betartja az oldal szabályait. Mert neki sem érdeke, hogy kidobott ennyi pénzt a semmire, ha végül tiltják. Persze ezek irreális számok, tudom.

2021. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem ér semmit. Ennyi erővel meg is veheti amit onnan letölt. Meg a prémium se ér semmit, amennyit otthagy egy év alatt annyiért a drága tervezőszoftvert is megveszi. Ha meg csak filmet, sorozatot töltene le, egy havi prémium áráért ott a legális Netflix. Szóval egy fabatkát sem ér a meghívó, ha már fizetsz, ott a legális forrás.
2021. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*

belegondolunk

megér

érdekességképpen

2021. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Amennyit valaki hajlandó adni érte.
2021. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
3# Azt mondja 50 ezer forint… :D Te kaka!
2021. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
0
2021. ápr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt irta, akkor az tuti atveres, mert azt akarja, hogy gyorsan keressenek meg...
2021. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a penzt vhogy nem fogja elore utalni, vagy refundolja :D
2021. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!