Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnik el a YouTube felirat?

Miért tűnik el a YouTube felirat?

Figyelt kérdés

Gyakran nézek külföldi sorozatokat a YouTube-on automatikus felirat fordítóval (laptopon). Sohasem volt vele problémám, de a hetekben elkezdett a felirat órákra vagy napokra eltűnni, aztán működni. Elindítom a videót és az alap beállított felirat is megy alatta, rányomok az automatikus fordításnal a magyarra, erre eltűnik a felirat (több nyelvnél és videónál is próbáltam már).

Kiléptem már a YouTube-ból, beállításokat néztem, kikapcsolgattam a feliratot, előzményeket töröltem, laptopot is újra indítottam (bár annak semmi baja nincs). Nem értek sajnos hozzá, valaki esetleg tudna segíteni, hogy ez mitől lehet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Yt-n vannak ilyen anomáliák, hogy időnként működik, nem működik, ellenőrzik a feliratot, törlik a feliratot, újra feltöltik stb stb :) automatikus felirat létrehozása meg nem mindig működik.
2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak tudod kicsit idegesítő és érdekes, hogy sorozatról átmegyek egy zenei videóra és ott sem működik. :)
2021. ápr. 5. 20:35
 3/6 anonim válasza:
Ez nem egy időnkénti hiba. Éveken kersztül használtam ezt a funkciót és nem volt gond vele. A fordítási minőség is egyre jobb lett. Most márciusban kezdődött ez az " eltünedezés".Olyan érzésem van, min tha egy rosszul sikerült frissítés után egyszerűen benn maradt hiba lenne, vagy nem észre se vették,vagy vagy nem törődnek vele. Érdemi választ nem lehet kapni a YouTube tól, mert utol se lehet érni Őket, mert mindig csak számítógépes felületekre irányítanak. Nagyon tehetetlennek érzem magam.
2021. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: fizess elő google one-ra, ott már kapsz supportot
2021. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már két napja próbálkozom, de nincs változás. Nagyon remélem, hogy ez tényleg csak valami hiba, mert ha tudnék angolul folyékonyan, akkor gond nélkül nézhetném. Eleve, ha nem engedné a felirat bekapcsolását és egyből kidobna a ,,fizess elő,, oldalra tudnám mi a baj, de a fordítás tűnik el. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. ápr. 6. 23:22
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta a böngészőben indított videó. Aztán elindítottam a telepített Youtube alkalmazást a gépemen, ott működött a felirat fordítás magyarra, és azóta a böngészőben is működik.
2021. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!