Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom visszamondani az...

Hogy tudom visszamondani az Amazon rendelésem?

Figyelt kérdés

Igazából nem is rendelés, hanem online könyvet vettem. Véletlen volt, kiírta valamihez hogy vedd meg egy kattintással, én meg rámentem mert kíváncsi voltam és nem gondoltam volna, hogy egy kattintással tényleg meg tudom venni, nem is emlékeztem, hogy a kártyám benne van a rendszerben. Amint rákattintottam, már jött is az üzenet, hogy levettek 6000 Ft-ot. Igazából megvenném, nem is sokkal drágább a rendes papírkönyv változat, de ez így teljesen felesleges nekem, nem olvasok így. Van bármi lehetőségem, hogy visszamondjam? Még meg sem nyitottam.

Nagyon köszönöm, ha segítesz!



2021. ápr. 6. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb talán keress rá?

[link]

2021. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 F Danii válasza:
És ha pont nem vagyok otthon amikor kihozzák akkor mi lesz a csomaggal másnap kihozzák?
2021. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leadják a postán, és egy olyan postai csomagfelvevő papírt dobnak a postaládádba.
2021. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!