Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért őrült meg az instagram?...

Miért őrült meg az instagram? SOS help

Figyelt kérdés

Közösségünk védelme érdekében korlátoztuk ezt irja. Ott van mondja el nekünk. Ok.


Nos nem eloszor van ez, de most ranyomok barmelyikre feljön megint meg megint, uzenetet sem tudok írni nem likeolok nem kommentelek ahogy az app betölt az insta egymás után 5-6x is feldobja 3 mp múlva kezdi elorol , miért csinálja ezt? Vkinek vmi otlet?


Legyszi normalis valaszokat, olyan válaszoljon aki ert hozza! Köszönöm SOS help instan van az életem



2021. ápr. 7. 00:43
 1/6 anonim válasza:
Tul sokat like-oltal, azaz en valahol ezt olvastam..de nsm pontosan ertem a kerdest, megtudnand jobban fogalmazni?
2021. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt vágom, feljön egyszer hogy korlatoztak, aztán megegyszer meg megegyszer és lefagy az insta uzenetet írni sem tudok egymás után feljön megőrült az insta :D ez miért van :D
2021. ápr. 7. 00:46
 3/6 anonim válasza:
Azert, mert mivel sokat likeolgattal, azt hiszi, hogy vmi bot vagy, erted?
2021. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem nem is ezzel van a gond, volt már ilyen de csak akkor jött, ha pl likeolni akarok stb most meg semmit sem csinalok csak belépek jön 4-5xegyszerre és lefagy a z insta :D
2021. ápr. 7. 00:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az insta is a facebook "fejlesztése"


Azt meg ismerjük, hogy milyen sz@r...


Majd beenged valamikor, ha úgy "gondolja".

2021. ápr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hat igen egy ideje elég szr :D
2021. ápr. 7. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!