Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook őrült lett a 48 éves...

Facebook őrült lett a 48 éves anyám apu halála után! Nem lehet letiltani a facebookról valahogyan?

Figyelt kérdés
Apukám 8 évig küzdött nyirokcsomórákkal és tavaly szeptember 30-án rosszul lett és meghalt. Anyu egy darabig normális volt. Nemrég meg bejelentette, hogy be akarja mutatni az új barátját. Gondoltam, honnan szedte ez össze??Normális?? 1 év szokott lenni a gyász!! Erre most kiderült, hogy a facebook adataival a paratlan.hu-ra regiszrált áprilisban és ott keresi a társát. Már 3 férfi megfordult nála. Még jó, hogy nem lakom ott. A szomszédok már pletykálnak. Már anyám sincs, mert vagy dolgozik, ha hazajön egyből megy facebook-ozni (vagy takarít,ritkán), vagy a régi új barátnőjénél csücsül. Aki mellesleg hülye felfogású, tehát lehet, hogy ő mondta neki, hogy tegye fel magát a társkeresőre. Nincs valami módja, hogy ne tudjon belépni a face-re?? Van 3 unokája, akiket akkor lát, ha valamelyik átmegy hozzá. Nagyon gáz anyám lett. Szó szerint sza..ik a családjára! FACEBOOK, TÁRSKERESŐ, MUNKA, BARÁTNŐ.
2013. jún. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mi a gond, de ez rá tartozik, illetve ezt vele kell megbeszélned...
2013. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Letilthatod a facebook.com domaint a gépén. De ez nem örökké tartó megoldás, ebbe is gondolj bele.


Sz.v.sz. itt nem a tüneteket kéne kezelni, hanem gyógyítani kéne a problémát. Már ha ez probléma, én nem értek hozzá. Beszélned kéne vele, vagy talán szakember segítségét is igénybe vehetnéd, ha úgy érzed.

2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélni kellene vele.Nem tiltogatni, mert az oldalához semmi közöd. Egy 48 éves nő miért ne kereshetne párt, az a 8 év gondolom neki is küzdelem volt. Szeretne végre boldog lenni. Ebben inkább segítened kellene.
2014. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!