Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja azt a facebook...

Miért írja azt a facebook nekem, ha a posztok hozzászólását szeretném megtekinteni azt, hogy "Usher request limit reached". Azaz, hogy elértem a felhasználói kérés korlátját? Amikor én semmi rosszat nem csináltam.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Látom nem ír senki, akkor gondolom ez a jelenség senkinek se ismerős.
2021. ápr. 10. 19:51
 2/5 A kérdező kommentje:
Most megtudtam már a posztok hozzászólását is tekinteni, persze úgy, hogy letöröltem a facebookot és Google Crome böngészőből nyitottam meg a facebookot.
2021. ápr. 10. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Le van tiltva számomra valamilyen művelet a Facebookon (pl. bejegyzések közzététele, megosztás, hozzászólás):

[link]

2021. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És vajon ez mi okból lehetséges? Lehet, hogy például akár, ha egy rossz akaró jelenti a facebook profilt, ha még nem is tiltják le a jelentett profilt, de valamivel blokkolhatnak?


Mert nem hinném, hogy nekem ilyen lett volna, hisz senkivel nem vagyok rosszban és semmi rossz dolgot nem követtem el.

2021. ápr. 10. 22:30
 5/5 A kérdező kommentje:

3 köszönöm a linket.


Én legutóbb 3 ismerősnek jelölést küldtem, de egyik illető sem jelölte a jelölésem nemkívánatosnak, hanem csak meghagyták.

2021. ápr. 10. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!