Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram automatikus követési...

Instagram automatikus követési hiba, vagy valami vírus nyelte be az imnstámat?

Figyelt kérdés
Egy hete meg ma arra lettem fiygelmes hogy elfogadta a követési kérésemet valami kínai emberke, meg orosz emberke. A léyneg hogy egyik s emaygar volt. Én viszont ezer százalék, hogy nem követtem be se orosz, se kínai emberkét. Valami vírus lehet ez, vagy valaki az instámban turkál? Bár nem magyar személy teszi ezt vagy nem tudom ez mi. Jelszót változtattam, a 2 faktoros hitelesítés meg be van már rég kapcsolva.

2021. ápr. 14. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem halottam. Nem nyomtál félre/követted régen úgy be hogy már elfelejtetted?
2021. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tuti nem. Kínai emberkét nem követnék, akinek még a nevét se tudom leírni.
2021. ápr. 14. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetbe email címet is változtas + újra a 2 lépcsős azonosítást. Ha nagyon sanszos akkor új insta és a régit törölni.
2021. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh, új instát nem szívesen csinálnék. de pl egy külföldi ember miért aakrná pont az én Instámat feltörni? Ismerősöm szerint valami bot is lehet az oka.
2021. ápr. 14. 22:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy másik mail címem amit annyira nem használok. lehet hogy törlöm és csinálok egy full újat amúgy is minden szarral van tele a fiókom :D
2021. ápr. 15. 12:15
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt ijen, én megváltoztattam a jelszavam és így megszünt ez a probléma.
2021. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!