Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook tevékenységnapló,...

Facebook tevékenységnapló, hiba vagy feltörték a fiókom?

Figyelt kérdés

Találtam a tevékenységnaplómban egy olyan bejegyzést, hogy XY hozzászólt Anonymous user hivatkozásához. Elvileg ma történt, de nem szóltam hozzá semmihez, semmi aktivitásom nem volt. Megnyitni vagy megnézni nem lehet, hogy mi az, a nevemre keresve sem látok semmit amit esetleg véletlen csináltam volna. Pár hónapja is már volt ilyen, akkor két hasonló bejegyzés volt, egy Anonymous Usert és egy valós ismerőst írt, de akkor sem csináltam semmi ilyesmit, és megnézni sem lehetett, szinte sosem szólok hozzá egyébként semmihez.

Valami hiba lenne ez, vagy valaki más is van a fiókomban? De akkor miért nem látom a bejegyzéseket? Tapasztalt már valaki hasonlót?



2021. ápr. 14. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Velem is pont ilyen történt!

Fogalmam sincs mi lehet ez... Engem is érdekelne a válasz!

2021. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A Facebooknak írj, esetleg változtass jelszót.
2021. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem most történt meg ugyanez. Ti rájöttetek már mi ez?
2021. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anonymous User???? Még ilyen névvel nem is találkoztam. Még ilyet nem tapasztaltam, de ahogy sokan írják, hogy tapasztalták, így már meglepett engem is.
2021. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nálam ugyanezek. Feltörés kizárva, egyrészt ki lenne rám kíváncsi? Másrészt havonta változtatok már e miatt jelszót. Lehet, hogy bug. + Ha idegen eszközről jelentkeznének be, egyből jönne az e-mail, hogy én voltam-e? De a tevékenységnaplóban ezek a dolgok kiakasztóak. Teljesen privát minden nálam, se képek, semmi. Még like-olni sem szoktam.
2021. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ugyanez nálam is!! Remélem ez tényleg csak valami bug.
2021. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nálam is. Én először kifejezetten lesokkolódtam. De az legyen a nyugtatótok, hogy nem vagytok ebben egyedül. Redditen is téma ez, egy fórumon. Elvileg egy Facebook admin azt mondta, hogy a régi dolgokat dobálja vissza.
2021. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen, nekem is volt közte olyan, hogy lájkoltam xy kommentjét, miközben már évek óta nem ismerősöm+a profiljára sem mentem rá... de azért kicsit megijedtem, hogy valamit elbénáztam :D
2021. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt. Meg nem vagy vele egyedül.
2021. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azaz ezt az utolsót a 8-nak szántam, de másnak is érvényes.
2021. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!