Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook tevékenységnapló,...

Facebook tevékenységnapló, hiba vagy feltörték a fiókom?

Figyelt kérdés

Találtam a tevékenységnaplómban egy olyan bejegyzést, hogy XY hozzászólt Anonymous user hivatkozásához. Elvileg ma történt, de nem szóltam hozzá semmihez, semmi aktivitásom nem volt. Megnyitni vagy megnézni nem lehet, hogy mi az, a nevemre keresve sem látok semmit amit esetleg véletlen csináltam volna. Pár hónapja is már volt ilyen, akkor két hasonló bejegyzés volt, egy Anonymous Usert és egy valós ismerőst írt, de akkor sem csináltam semmi ilyesmit, és megnézni sem lehetett, szinte sosem szólok hozzá egyébként semmihez.

Valami hiba lenne ez, vagy valaki más is van a fiókomban? De akkor miért nem látom a bejegyzéseket? Tapasztalt már valaki hasonlót?



2021. ápr. 14. 23:07
1 2
 11/11 anonim válasza:
Próbáljátok meg a beállításokon belül megszakítani a Facebookba integrált játékokkal a játék eléréseit. :) Eléggé el van dugva, sajnos nem emlékszem merre van.
2021. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!