Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A GDPR, ha jól tudom azt...

A GDPR, ha jól tudom azt jelenti, hogy az adataimhoz hozzá kell férjek, pl. Facebook esetében is. Akár kérhetem a törlésüket. Mármost mi van a hozzászólásaimmal, ha kizárnak egy csoportból?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 22:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"a saját döntésed volt, hogy leírod és közzéteszed, senki nem kényszerített rá, senki nem tette közzé a tudtod nélkül"


Igen, de a kérdés az volt, hogy az adatainkhoz van-e jogunk hozzáférni. A Facebook csinál olyant például, hogy kizárnak egy csoportból, de a hozzászólásaid a te neveddel ottmaradnak, és/vagy nem tudod, hogy látszanak-e, és még a csoport adminisztrátorával se tudsz beszélni soha többet, mert a Facebook számodra eltünteti a csoportot, mintha nem is létezne!

2023. nov. 29. 21:50
 12/12 sa Dale Cooper ***** válasza:

Itt több kétértelmű dolog keveredik.


Szerintem nézd meg az eseménynaplódat, mert onnan közelítve meg fogod találni az összes hozzászólásodat, amit te tettél, így azokat is, amiket egy olyan csoportban írtál, ahonnan idő közben kizártak.

A sajátjaid között ettől még látnod kell azokat, és törölni is tudod, mert a hozzászólásaid feletti kontrollt nem veszted el azzal, ha kizárnak a hozzászólás helyének csoportjából.


Törlés előtt a többiek azt látják, hogy (már) nem csoporttag írta, törlés után pedig nyom nélkül eltűnsz az ő szemszögükből. Olyan még lehet, hogy oda-vissza hozzászólások esetében, ha az egyik hozzászóló történetszálát maga kitörli, akkor a többi szál lesz értelmetlen/hiányos.

2023. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!