Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a telefonomon úgy Gmail...

Van a telefonomon úgy Gmail és ezt szeretném átvinni számítógépre. Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg hogy telefonomon megvan az alap Gmail. de vettem egy új laptopot és szeretném ha azon is ez a email lenne. Bejelentkeztem, mindent engedélyeztem de ha le szeretnék vmit tölteni a gépre akkor kiirja hogy az eszközre (telefonra) tölti le de én a gépre szeretném.Valaki help, hülye vagyok ehhez
2021. ápr. 16. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és Lenovo gép
2021. ápr. 16. 13:51
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg Samsung telefon. :)
2021. ápr. 16. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezt csak a jóisten érti, amit itt összehordasz.
2021. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit írtam le rosszul? Vagy mit nem értesz?
2021. ápr. 16. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Használhatod böngészőből a GMail webes felületét:

[link]


2. Beállíthatsz levelezőklienset:

[link]

Windows 10-ben van beépített:

[link]

de van külön, ingyenes, nyílt forrású (átellenőrizhető aza forráskód, amiben a programot írták), multiplatform (Windows/Linux/MacOSX) alternatívája:

[link]

2021. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom majd.
2021. ápr. 16. 14:14
 7/9 anonim válasza:
100%

Ha a gépen inditod el a letoltest akkor a gépre fogja letolteni a dolgokat.

Ha telefonon inditod el a letoltest akkor a telefonra fogja letolteni a dolgokat.

2021. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hjshsuebsnjs válasza:
100%

Mondjuk talán értem,mi a baj.

Van gmail fiókod a telefonon, amivel Pl be vagy jelentkezve a google playre, chrome-ba, gmail-be stb.

Ha a gépen is belépsz a fiókodba, szinkronizálsz minden mentett jelszó, előzmény, könyvjelző meglesz mindenhol.


Ha netán google playbe bemész és letöltenél valamit a gépen, egyértelműen ki fogja írni,melyik androidos eszközre szeretnéd. Mert a gépen nem lehet ilyen alkalmazásokat telepíteni a playről, max a saját store-ból. Pl nekem a Microsoft store-ról van a gépemen netflix, messenger stb.


Én így értelmezem a te problémádat

2021. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen utolsó. Köszi, már értem én is :))
2021. ápr. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!