Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van mostanság a Facebookkal...

Mi van mostanság a Facebookkal? Szerintetek is egyre szarabb?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokszor volt az velem is, ismerőseimmel is, hogy leírtunk egy üzenetet, látszólag elküldtük, de az oldal újratöltésekor nyom nélkül eltűnt, mintha sosem létezett volna. És akinek írtuk, nem is kapta meg, pedig néha még "láttam"ozza is.


De az eseményekről sem küld értesítést, ha bejegyzést tesznek közzé... Néha eltűnik a szavazás funkció eseménynél.. Nem engedett oldalt ajánlani csoportossával, csak egyesével...


Az a benyomásom, hogy minél jobban igyekeznek fejleszteni az oldalt, annál kevésbé működik.


Ti tapasztaltok hasonlókat?

Tudtok valamiről, mi lehet ennek a hátterében?


2021. ápr. 16. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, folyton piszkálják az oldalt ami hibát okoz. Nem értik meg, hogy ami működik azt nem javítjuk meg.
2021. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kalap xar az egész
2021. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyre szarabb, kettőre meg még szarabb :)

Mióta bejött ez az új felület, azóta nem nagyon nézegetem, mert viszonylag jó géppel és nettel is iszonyat lassú tud néha lenni.

2021. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a facebook valami eszméletlen rossz, hívásnál nem szól, ha a hívás megszakad, egy fránya képet elküldött, egy darabig, netbalancer ahogy jelezte, a feltöltés folyamatosan ment, a végén pedig, eltűnt a feltöltési sebesség, hogy miért? Mert a facebook-nak nem tetszett, hogy túl sok fényképet akartam küldeni valakinek, nem beszélve arról, hogy 1 proci magot, biztosan kihasznál, még álló állapotba is, szóval igen, az akadozás nem zavarna, mert nem használom ilyen kép osztás-ra publikusan, csak üzenet küldésre, de amikor nem lehet elküldeni az üzenetet, és vagy hírtelen fehér képernyő lesz, akkor az eléggé rossz.
2021. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szar, nekem telefonon nem értesít rendesen ha kapok messengerbol uzenetet.
2021. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyre több a bug benne, és nem foglalkoznak vele, mert tudják, hogy az emberek nem tudnak Facebook nélkül élni, és akármilyen szar, úgyis használni fogják.
2021. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!